2000 USMS Short Course National Championships

Heat Sheets

[Back to event listing]

Event 36  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
Heat 1  Timed Finals   
  1  Lavanture, Robert             77 CATM                      1:27.72 
  2  Mosard, Robert                79 EMP                       1:24.73 
  3  Sigersmith, Robert            75 SPCO                      1:22.33 
  4  Haban, Edward                 75 GOST                      1:25.70 
  5  Hart, Larry                   88 DAMM                      2:36.48 
  6  Pierce, Elmer                 85 IM                        2:50.00 
  7  Surles, Lynn                  82 WMAC                      1:38.80 
Heat 2  Timed Finals   
  1  Strong, Doug                  75 DOC                       1:19.72 
  2  Truby, Jack                   75 RMM                       1:16.00 
  3  Murphy, John                  75 NCMS                      1:15.00 
  4  Piemme, Frank                 75 OSB                       1:04.20 
  5  Blake, Robert                 75 SLAM                      1:07.41 
  6  Grannis, Frank                75 TOC                       1:16.00 
  7  Florance, John                77 GOST                      1:17.00 
  8  Edwards, James                77 NEM                       1:20.00 
Heat 3  Timed Finals   
  1  Stupfel, Don                  72 SMMM                      1:18.16 
  2  Schlegel, Charles             70 FMM                       1:15.60 
  3  Webber, Dick                  70 MCMS                      1:07.00 
  4  Van Dijk, Peter               71 O*H*                      1:03.00 
  5  Demas, Nickolas               70 GSM                       1:06.60 
  6  Daily, John                   72 O*H*                      1:15.00 
  7  Labahn, Richard               71 SDSM                      1:16.58 
  8  Samoya, Frank                 74 GOST                      1:26.00 
Heat 4  Timed Finals   
  1  Bond, William                 68 ARIZ                      1:14.13 
  2  Talbot, Dick                  66 IM                        1:10.54 
  3  Egelkraut, Elmer              66 MICH                      1:10.00 
  4  McAree, Fran                  69 ISF                       1:09.00 
  5  Ellis, Richard                67 EMP                       1:10.50 
  6  Chisholm, Dick                65 GOST                      1:14.00 
  7  Keefe, Edward                 61 GRIN                      1:37.00 
Heat 5  Timed Finals   
  1  Mayo, Robert                  66 WCM                       1:06.40 
  2  Oyakawa, Yoshi                66 GOST                      1:03.00 
  3  Ries, John                    68 MICH                      1:02.62 
  4  Geer, Dren                    66 SWIM                        59.08 
  5  Johnston, Graham              68 TTEX                      1:00.00 
  6  Rapperport, Alan              66 GOLD                      1:03.00 
  7  King, Bill                    66 RMM                       1:04.80 
  8  Leengran, Wayne               69 IM                        1:07.00 
Heat 6  Timed Finals   
  1  Gill, Jeff                    60 GOLD                      1:10.10 
  2  Newman, William               60 Unattached                1:03.00 
  3  Bettis, Lee                   62 DCM                       1:02.40 
  4  Myers, Jerry                  61 GRIN                      1:02.00 
  5  Bledsoe, Dennis               61 WCM                       1:02.10 
  6  Earley, Bill                  63 SDSM                      1:02.63 
  7  Reest, Henry                  60 MICH                      1:05.20 
  8  Plummer, Mark                 63 RMM                       1:12.26 
Heat 7  Timed Finals   
  1  Southall, Henry               60 VERM                        59.80 
  2  Harrison, David               62 1776                        58.56 
  3  Cavanaugh, Cav                64 GOLD                        56.00 
  4  Farrell, Jeff                 63 OSB                         55.00 
  5  Clark, Jerry                  62 NCMS                        56.00 
  6  Smith, John                   61 MCMS                        57.50 
  7  Diamond, Louis                61 Unattached                  59.00 
  8  Nakata, Ronald                60 OREG                      1:01.00 
Heat 8  Timed Finals   
  1  Hughes, Richard               57 GRIN                      1:20.50 
  2  Boscovich, Harold             57 WCM                       1:10.00 
  3  Schein, Howard                55 IM                        1:02.20 
  4  Chaffee, Paul                 57 MICH                      1:01.90 
  5  Lindahl, John                 55 BGSU                      1:02.00 
  6  Conn, Robert                  57 MOVY                      1:05.40 
  7  Rollins, Jack                 57 DOC                       1:17.41 
Heat 9  Timed Finals   
  1  Fastrich, John                58 ISF                       1:00.98 
  2  Scott, E. Norman              55 CHMS                        59.80 
  3  Galper, Jeffery               58 NEM                         58.00 
  4  Willert, Dan                  57 GOST                        56.40 
  5  Neuman, Carl                  56 TAM                         57.00 
  6  Wilson, Pat                   58 SSMS                        58.22 
  7  Burr, Ken                     55 WCM                       1:00.00 
  8  Walsh, Barry                  59 BGSU                      1:01.00 
Heat 10  Timed Finals   
  1  Poiletman, Robert             56 GCAM                        56.00 
  2  Quiggin, David                55 O*H*                        55.80 
  3  Elder, James                  56 TOC                         55.00 
  4  Abrahams, Richard             55 RMM                         50.50 
  5  Burns, Richard                56 TAM                         54.90 
  6  Geoghegan, Jack               58 CONN                        55.29 
  7  Olson, Robert                 55 TAM                         55.80 
  8  Greenberg, Jerry              58 SPM                         56.00 
Heat 11  Timed Finals   
  1  Johnson, Owen                 54 DOC                       1:26.30 
  2  Winston, Wayne                50 DOC                       1:03.00 
  3  Olds, Jr., William H          50 GRIN                      1:00.00 
  4  Johnson, William              53 GRIN                      1:03.00 
  5  Tanner, Jim                   51 DOC                       1:10.00 
  6  Raine, Charlie                40 LAPS                      1:04.40 
  7  Witte, James                  44 GOST                      1:05.00 
Heat 12  Timed Finals   
  1  Sidner, Dick                  51 GRIN                        59.90 
  2  Lehmann, Jim                  53 Unattached                  59.00 
  3  Miller, Eric                  53 VMST                        58.16 
  4  Bondarenko, Aleksandr         50 TNSC                        57.00 
  5  Dwyer, Patrick                52 GRIN                        57.50 
  6  Clarke, Greg                  52 GRIN                        58.20 
  7  Foote, David                  50 VCM                         59.80 
  8  MacKenzie, Bruce              53 SLAM                        59.90 
Heat 13  Timed Finals   
  1  Shastid, Jon                  52 CHMS                        56.72 
  2  Tanner, Joe                   50 DOC                         56.00 
  3  Meehan, Thomas                53 WMAC                        55.71 
  4  Landgraf, Tom                 53 DALL                        55.21 
  5  Simons, Randy                 51 GOST                        55.35 
  6  Galine, Donald                54 SMMM                        55.88 
  7  Tanner, Dave                  50 DOC                         56.03 
  8  Jones, Roger                  52 ISF                         57.00 
Heat 14  Timed Finals   
  1  DeLacy, James                 53 WCM                         54.50 
  2  Sinsheimer, Bob               50 O*H*                        53.80 
  3  McCormick, Paul               53 RMM                         52.40 
  4  Geiman, Tom                   50 ANGL                        51.49 
  5  Hawkins, Roger                51 GOLD                        52.40 
  6  Barthold, Bill                51 TOC                         53.35 
  7  Kittel, Richard               51 UTAH                        53.94 
  8  Crew, Charles                 52 WHSC                        54.71 
Heat 15  Timed Finals   
  1  Meyer, Bob                    49 ISF                       1:07.05 
  2  Murphy, Brennan               45 UIUC                      1:05.00 
  3  Saltzman, Edward              49 GAJA                      1:04.00 
  4  Anderson, John                49 IM                        1:03.00 
  5  Meade, William                49 NIAG                      1:03.00 
  6  Waymouth, Bob                 45 ISF                       1:04.88 
  7  Heller, Jeff                  46 WCW                       1:06.80 
  8  Step, Rebecca                 46 ISF                       1:45.00 
Heat 16  Timed Finals   
  1  Grilli, David                 45 NEM                         59.00 
  2  Laughlin, Patrick             45 GAJA                        58.61 
  3  Spaulding, Robert             48 IM                          57.24 
  4  Anderson, Mark                46 IM                          57.20 
  5  Reeder, Bill                  47 PNA                         57.20 
  6  Scott, Philip                 46 WHSC                        57.55 
  7  Carveth, Richard              48 BGSU                        58.80 
  8  Grove, Jeffrey                45 GOST                      1:00.00 
Heat 17  Timed Finals   
  1  Rodefeld, Gary                46 GRIN                        57.19 
  2  Kiefer, Tony                  47 RMM                         56.20 
  3  Bauer, Craig                  47 ISF                         55.94 
  4  Lilleeng, Michael             48 IM                          55.90 
  5  Oates, David                  49 GMUP                        55.93 
  6  Tanner, John                  46 DOC                         56.20 
  7  Weber, Gregory                46 NIAG                        57.00 
  8  Miller, Jim                   49 VMST                        57.20 
Heat 18  Timed Finals   
  1  Hart, Gene                    47 WCM                         55.50 
  2  Payden, Thomas                48 WMAC                        55.10 
  3  Hall, John                    46 MESC                        55.00 
  4  Lavery, J                     45 CMAQ                        55.00 
  5  Sharpe, Kenneth               47 GAJA                        55.00 
  6  Bovard, Ralph                 47 MINN                        55.00 
  7  Walker, Rick                  49 SWIM                        55.30 
  8  Van Der Horst, Charles        48 NCMS                        55.81 
Heat 19  Timed Finals   
  1  Kent, Cary                    48 WCM                         55.00 
  2  Dewitt, Peter                 49 GRIN                        54.87 
  3  Lintz, Steven                 49 SNM                         54.68 
  4  Kress, Larry                  45 CHMS                        54.50 
  5  Nelis, Fred                   45 MICH                        54.60 
  6  Fitzgerald, Michael           47 EMP                         54.70 
  7  Welborn, Jimmy                45 CHRR                        55.00 
  8  Johnson, Clifford             48 SNM                         55.00 
Heat 20  Timed Finals   
  1  Miller, Steven                46 WPM                         54.20 
  2  Kaplan, Larry                 48 IM                          53.90 
  3  Meade, John                   48 NIAG                        53.80 
  4  Bell, Edward                  47 CHMS                        53.10 
  5  Needham, John                 46 EMP                         53.40 
  6  Blumenthal, Jeffrey           46 IM                          53.80 
  7  McCormack, Kevin              47 SWIM                        54.10 
  8  Long, Douglas                 46 IM                          54.50 
Heat 21  Timed Finals   
  1  Stager, Joel                  47 DOC                         52.80 
  2  Perrin, Tom                   49 ISF                         52.50 
  3  Dodson, Phil                  47 IM                          52.00 
  4  VanBoer, Eric                 45 RHMS                        51.50 
  5  Ryder, Mike                   45 SNM                         51.97 
  6  Graham, Donald                45 Unattached                  52.10 
  7  Jacobs, Ronald                48 PNA                         52.75 
  8  Toler, David                  45 IM                          52.87 
Heat 22  Timed Finals   
  1  Schatz, Gary                  45 CYCL                        51.01 
  2  Fochios, Dean                 46 EMP                         50.00 
  3  Forrer, Steve                 47 WMAC                        49.70 
  4  Groselle, Jack                45 O*H*                        49.00 
  5  Hess, Richard                 45 RMM                         49.12 
  6  Montgomery, James             45 DAMM                        50.00 
  7  Krauser, Larry                46 INWM                        51.00 
  8  LeMaistre, Charles            46 TTEX                        51.35 
Heat 23  Timed Finals   
  1  Steiner, Jonathan             40 TAM                       1:00.00 
  2  Norwood, Roberta              40 ISF                         59.97 
  3  Froman, Charles               43 GRIN                        57.37 
  4  Chadwick, Paul                42 MICH                        56.99 
  5  Dill, Phillip                 44 O*H*                        57.00 
  6  Blumenthal, Mark              41 IM                          58.50 
  7  Silvis, David                 42 IM                        1:00.00 
  8  Murray, Mike                  40 HH                        1:03.00 
Heat 24  Timed Finals   
  1  Senay, Dave                   44 SLAM                        56.03 
  2  Schaeffer, J. Michael         43 PNA                         55.79 
  3  Ferstel, Jim                  40 IM                          55.07 
  4  Fisher, Dennis                40 GCMT                        55.00 
  5  McLeod, Mark                  40 GCMT                        55.00 
  6  Reifenberg, Steve             40 NEM                         55.50 
  7  Mack, Tom                     41 NEM                         56.00 
  8  Vickers, Mark                 41 GRIN                        56.26 
Heat 25  Timed Finals   
  1  Boldon, William               43 WMAC                        55.00 
  2  Black, Boyd                   43 IM                          54.60 
  3  Spoelman, Bruce               43 MICH                        54.49 
  4  Patterson, Tim                42 OMAH                        54.04 
  5  Erickson, Tim                 43 GOLD                        54.20 
  6  Martin, John                  44 IM                          54.55 
  7  Connolly, David               40 LAPS                        54.99 
  8  Stiling, Douglas              41 SRM                         55.00 
Heat 26  Timed Finals   
  1  Painter, Matthew              41 WILD                        53.90 
  2  Alexander, Rich               44 Unattached                  53.50 
  3  Nolte, Christopher            43 RMM                         53.20 
  4  Schraibman, Steven            40 SBSM                        53.12 
  5  Chernyshev, Igor              41 TNSC                        53.20 
  6  Nelson, Tom                   41 IM                          53.30 
  7  Thomas, Jim                   42 H20                         53.50 
  8  Schaser, Andrew               43 WMAC                        54.00 
Heat 27  Timed Finals   
  1  Steinbrinck, Scott            40 Unattached                  53.00 
  2  Lee, Marshall                 41 RMM                         52.20 
  3  Kazmaier, Karl                44 O*H*                        52.00 
  4  Berryhill, Keith              40 GAJA                        51.94 
  5  Callahan, Jim                 42 GCMT                        52.00 
  6  Dropsey, Jeffery              41 O*H*                        52.00 
  7  Justice, Steve                42 GAJA                        52.72 
  8  Robertson, Scott              41 NE                          53.01 
Heat 28  Timed Finals   
  1  Delaney, Mike                 44 NEM                         51.80 
  2  Thomson, David                40 PNA                         51.78 
  3  Taylor, Samuel                42 Unattached                  51.50 
  4  Klein, Jonathan               42 NCMS                        50.90 
  5  Reed, Bryan                   44 WILD                        51.18 
  6  Bakker, Peter                 41 SLAM                        51.70 
  7  Hudson, John                  44 GMUP                        51.80 
  8  Black, Larry                  41 SWIM                        51.80 
Heat 29  Timed Finals   
  1  Tudor, John                   42 VMST                        50.00 
  2  Bank, Holden                  40 RMM                         49.00 
  3  Saltzman, Andrew T.           41 GRIN                        48.20 
  4  Lilley, James                 40 RMM                         47.80 
  5  Smith, Paul                   40 VS                          47.80 
  6  McCabe, Tom                   42 IM                          49.00 
  7  Goldbloom, Robert             40 EMP                         49.60 
  8  Sussex, Steve                 44 PNA                         50.31 
Heat 30  Timed Finals   
  1  Cummings, Donald              36 IM                        1:00.00 
  2  Filippini, Michael            39 IM                          59.00 
  3  Vaughn, Steve                 35 ARIZ                        56.88 
  4  Holmes, Robert                37 CHMS                        56.50 
  5  Sullivan, Michael             38 ISF                         56.80 
  6  Gustavson, Jeff               38 SFRP                        58.10 
  7  Conroyd, John                 38 IM                        1:00.00 
  8  Tattrie, Darryl               35 FAST                      1:09.69 
Heat 31  Timed Finals   
  1  Merritt, Clay                 37 CIRC                        55.00 
  2  Rowland, Jim                  39 IM                          54.64 
  3  Goertemiller, Scott           35 GOST                        54.27 
  4  Virjee, Fram                  39 LAPS                        53.90 
  5  Becker, John                  36 IM                          54.21 
  6  Carter, Robert                36 MCM                         54.60 
  7  Keller, Greg                  37 HH                          55.00 
  8  Knight, Roger                 36 RMM                         55.80 
Heat 32  Timed Finals   
  1  Richardson, Rob               39 ARIZ                        53.48 
  2  Wannamaker, Brian             37 OREG                        53.20 
  3  Mirho, Charles                36 OREG                        53.10 
  4  Kelly, Damian                 35 WPM                         52.90 
  5  Frank, Peter                  38 VCM                         52.94 
  6  Lauricella, John              36 NIAG                        53.17 
  7  Barra, David                  35 ADMS                        53.20 
  8  Rizzo, Don                    35 WPM                         53.80 
Heat 33  Timed Finals   
  1  Rea, Bruce                    36 IM                          52.80 
  2  Schuldinger, Mike             38 MICH                        52.70 
  3  Vandersluis, Ronald           35 MARK                        52.00 
  4  Perisin, Raymond              39 IM                          51.70 
  5  Polly, Charles                37 IM                          51.90 
  6  Ritter, Michael               36 EMP                         52.39 
  7  Siggins, Jeff                 37 YSMS                        52.73 
  8  Melgar, Tom                   38 MICH                        52.86 
Heat 34  Timed Finals   
  1  Drapeau, David                39 SCAQ                        51.40 
  2  Roberts, Courtney             37 GOST                        50.52 
  3  Young, Bob                    35 IM                          50.10 
  4  Putterman, Dean               37 DAMM                        49.90 
  5  Rodrigues, Gerry              37 UCLA                        49.99 
  6  Reid, Mike                    39 GAJA                        50.50 
  7  Huston, Seth                  35 MOVY                        51.19 
  8  Brisbane, Roger               35 Unattached                  51.48 
Heat 35  Timed Finals   
  1  Werlinich, Gregory            35 BDGR                        49.80 
  2  Soltys, Ted                   39 IM                          49.50 
  3  Vazhenin, Igor                36 GAJA                        49.36 
  4  Marshall, Dirk                37 STFF                        49.04 
  5  Vicioso, Danilo               36 BDGR                        49.25 
  6  Fish, Robert                  36 PNA                         49.40 
  7  Shepardson, Michael           39 ORLM                        49.50 
  8  Remmert, Greg                 37 WCM                         49.90 
Heat 36  Timed Finals   
  1  Britt, Clay                   39 ANCM                        48.50 
  2  Stahl, Stephen                35 WCM                         48.32 
  3  Fell, Michael                 38 ANCM                        47.42 
  4  Hayes, Patrick                36 UTAH                        46.50 
  5  Green, Michael                36 MICH                        46.81 
  6  Cromarty, Stuart              35 NEM                         47.51 
  7  Reinhardt, Joe                38 O*H*                        48.40 
  8  Gibson, Dave                  39 IM                          48.50 
Heat 37  Timed Finals   
  1  Anderson, Richard             34 HH                        1:05.00 
  2  Murphy, Mark                  34 NEM                       1:01.10 
  3  Odynski, Robert               32 GRIN                      1:00.00 
  4  Schuh, Paul                   30 GOST                        58.11 
  5  Chang, Mike                   33 SLUG                      1:00.80 
  6  Flowe, Layne                  31 NCMS                      1:05.00 
  7  Loveless, Chad                21 OMAH                        55.30 
Heat 38  Timed Finals   
  1  Gardner, Nick                 34 SCAQ                        54.62 
  2  Toy, Raymond                  33 Unattached                  54.58 
  3  Harrison, Michael             34 Unattached                  54.00 
  4  Marshall, Christopher         30 GAJA                        53.12 
  5  Crunkleton, David             33 WILD                        53.15 
  6  Benner, Devin                 34 MICH                        54.50 
  7  Houchens, Jeremy              30 ISF                         54.60 
  8  Peeples, Brent                32 Unattached                  55.90 
Heat 39  Timed Finals   
  1  Simon, Jonathon               32 Unattached                  53.04 
  2  Anderson, Loren               33 ISF                         52.94 
  3  Bordron, Patrice              32 GCMT                        52.50 
  4  Allen, Robbie                 34 GMUP                        52.01 
  5  Layden, Trevor                33 MOVY                        52.02 
  6  Rolley, Alfred                30 IM                          52.83 
  7  Runkle, Scott                 32 IM                          52.95 
  8  Martin, Troy                  32 RMM                         53.09 
Heat 40  Timed Finals   
  1  Bailey, Jeff                  33 MICH                        51.47 
  2  Meinholz, Daniel              34 WMAC                        50.70 
  3  Hudek, Eddie                  34 AAQ                         50.43 
  4  Dillard, Mark                 34 MCMS                        49.90 
  5  Ellis, Andrew                 31 1776                        50.20 
  6  Willick, Marc                 31 SCAQ                        50.47 
  7  Bubel, Thomas                 30 ADMS                        50.80 
  8  Luebbe, James                 32 LAKE                        51.96 
Heat 41  Timed Finals   
  1  Nasser, Rob                   30 RMM                         49.35 
  2  Shaffer, Mike                 34 VCM                         48.85 
  3  Laurie, Rob                   33 SNM                         48.47 
  4  Bergen, Bert                  33 SLUG                        47.67 
  5  Bell, Ryan                    30 NM                          48.40 
  6  Tothero, Steven               30 NIAG                        48.50 
  7  Cornell, Eric                 30 GAJA                        49.04 
  8  Ruggiero, Michael             31 WPM                         49.70 
Heat 42  Timed Finals   
  1  Sutlin, David                 27 IM                        1:00.00 
  2  Hoftiezer, Scott              29 RMM                         56.00 
  3  Dawkins, Todd                 26 ISF                         55.00 
  4  Parenteau, Bob                28 ISF                         52.50 
  5  Kaltenbach, Andrew            28 NIAG                        54.50 
  6  Riegler, Jeff                 27 GCMT                        55.11 
  7  Maceira, Todd                 26 ALEX                        56.69 
  8  Bridges, Greg                 22 ISF                         53.50 
Heat 43  Timed Finals   
  1  Adams, Scott                  29 IM                          52.30 
  2  Hughes, David                 25 RMM                         52.22 
  3  Fastrich, Jeff                29 ISF                         52.09 
  4  Wolfgang-Nossa, Carlos        25 Unattached                  52.00 
  5  Lathrop, George               26 ISF                         52.04 
  6  Egg, Victor W.                29 GSM                         52.20 
  7  Montanus, Douglas             29 LAKE                        52.30 
  8  Anderson, Tim                 28 ISF                         52.50 
Heat 44  Timed Finals   
  1  Bogda, Jeff                   26 OSB                         51.40 
  2  Riegle, Chad                  25 WILD                        51.15 
  3  Alcott, Christopher           25 IM                          50.88 
  4  Cunningham, Brian             27 IM                          50.10 
  5  Krueger, Patrick              29 MCMS                        50.70 
  6  Tremblay, Raymond             29 LAPS                        51.00 
  7  Tomson, Farol                 28 UIUC                        51.30 
  8  LaCava, Andrew                29 ISF                         52.00 
Heat 45  Timed Finals   
  1  Wood, Timothy                 25 Unattached                  50.01 
  2  Crankshaw, Erik               27 UTAH                        49.98 
  3  Raab, Scot                    28 AM                          49.14 
  4  McCormick, Aaron              25 RMM                         48.90 
  5  Thorum, Thomas                27 UTAH                        48.90 
  6  Frohlich, Jon                 27 UTAH                        49.95 
  7  Hammett, Craig                27 IM                          50.00 
  8  So, Stephen                   25 ARIZ                        50.06 
Heat 46  Timed Finals   
  1  Goldman, Mark                 28 NEM                         48.80 
  2  Lo, Shannon                   28 STAN                        48.18 
  3  Wegner, Charles               28 SCAQ                        46.78 
  4  Sawin, Curtis                 28 GSM                         46.46 
  5  Boyd, Timothy                 29 ANCM                        46.53 
  6  Ehlen, Kenneth                25 IM                          47.69 
  7  Fors, Eric                    29 CHMS                        48.24 
  8  Dawson, Ken                   26 IM                          48.89 
Heat 47  Timed Finals   
  1  Crawford, Kevin               23 ISF                         53.00 
  2  Pette, Dennis                 23 ISF                         52.50 
  3  Newland, John                 23 AM                          52.17 
  4  Clementi, Adam                20 GOST                        51.24 
  5  Correll, Preston              19 GOST                        51.98 
  6  Fastrich, Jason               21 ISF                         52.20 
  7  Hulsey, John                  20 Unattached                  53.00 
  8  Kirst, Andrew                 19 SNM                         53.00 
Heat 48  Timed Finals   
  1  Peck, Daniel                  24 SDSM                        49.34 
  2  Weeks, Matthew                23 DOC                         48.90 
  3  Christoffel, Ben              24 ISF                         47.50 
  4  Heis, Kenneth                 24 AM                          45.50 
  5  Gilchrest II, Arthur          23 GSM                         47.10 
  6  Skube, Josh                   24 DOC                         47.99 
  7  Dawkins, Adam                 24 ISF                         49.23 
  8  Hinckley, James               24 AM                          50.80 
Sponsor #25Sponsor #20Sponsor #35Sponsor #47Sponsor #33
Sponsor #14Sponsor #50Sponsor #41Sponsor #51Sponsor #52Sponsor #45Sponsor #43
Sponsor #44Sponsor #42Sponsor #13Sponsor #36Sponsor #49Sponsor #21Sponsor #29