Heat Results

South Carolina SCM Championships

Short Course Meters
Dec 5-6, 2015

Event 6, 200 Meter Medley Relay
Heat 1 Results
============================================================================ 
Lane Name                           Sex/Age  Club  Seed Time  Final Time         
============================================================================ 

  1  PALM 'F'                      X240-279  PALM         NT     2:38.37
     Brzezinski, Jay (M68)              Beardmore, Roger O (M64)           
     Brown, Dana B (F68)                Bruce, Stacey L (F41)              
                37.45     1:24.13(46.68)    1:59.93(35.80)    2:38.37(38.44)

  2  GSMS 'D'                      X200-239  GSMS         NT     3:39.46
     Casper, Juliet M (F48)             Holt, Margaret M (F64)             
     Ratley, Warren C (M51)             Casper, Mike (M73)                 
                58.19     1:58.14(59.95)    2:40.74(42.60)    3:39.46(58.72)

  3  GAJA 'B'                      X240-279  GAJA         NT     3:34.89
     Delair, Stan R (M66)               Greely, Kathleen M (F55)           
     Meschke, Ross A (M52)              Haase, Judith L (F75)              
                47.89     1:42.25(54.36)    2:18.74(36.49)  3:34.89(1:16.15)

  4  PALM 'D'                      X200-239  PALM         NT     2:24.84
     Cook, Andy (M51)                   Wilson, Jamie W (F49)              
     Buck, Billy (M54)                  Hallman-Kenner, Cathy L (F50)      
                35.04     1:15.65(40.61)    1:49.85(34.20)    2:24.84(34.99)

  5  LOCO 'C'                      X200-239  LOCO         NT     2:55.17
     Williams, Rick (M55)               Bell, Robert E (M55)               
     Richardson, Laura A (F60)          Altman, Donna (F57)                
                43.82     1:22.21(38.39)                    2:55.17(1:32.96)

  6  GSMS 'C'                      X200-239  GSMS         NT     2:39.66
     Hilton, Patti K (F63)              List, Robert W (M70)               
     Gray, Alex E (M30)                 Thiel, Janet J (F58)               
                48.17     1:27.12(38.95)    2:00.13(33.01)    2:39.66(39.53)

  7  GAJA 'C'                      X240-279  GAJA         NT     4:00.84
     Hamilton, Rebecca J (F63)          Huebschmann, Ray E (M71)           
     Zeigler, John V (M70)              Moyer, Peggy M (F68)               
              1:10.21     2:08.29(58.08)    2:56.87(48.58)  4:00.84(1:03.97)

  8  SCHH 'A'                      X240-279  SCHH         NT     3:13.48
     Bastian, Tom (M59)                 Vik, Vicki L (F59)                 
     Smith, Cynthia A (F62)             Gordon, Pete (M70)                 
                57.08     1:47.91(50.83)    2:34.59(46.68)    3:13.48(38.89)

  9  LOCO 'D'                      X280-319  LOCO         NT     4:00.93
     Thomas, Susan B (F63)              Painter, David J (M77)             
     Eisele, Barbara M (F85)            Carroll, Jim (M71)                 
                48.35   2:20.72(1:32.37)    3:10.25(49.53)    4:00.93(50.68)
Sponsor #36Sponsor #60Sponsor #59Sponsor #25Sponsor #20
Sponsor #14Sponsor #29Sponsor #42Sponsor #62Sponsor #49
Sponsor #43Sponsor #41Sponsor #61