1998 Short Course Championships

Women's 45-49 Results

Women 50  Free 
Sponsor: BARBARA & LOWELL PINNEY            
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 LAURA VAL                 46 LMS      25.25 11
 2 JOEL T. FELDMAN           46 NEM      25.89  9
 3 REGINA BRITTINGHAM        46 WCM      26.57  8
 4 CYNTHIA STONESIFER        45 IM       27.01  7
 5 DENISE KIRWAN             46 DCM      27.62  6
 6 JANE A. HARPER            45 H2O      27.69  5
 7 CYNTHIA JONES             48 IM       27.70  4
 8 CAROLYN M. ROCHE          47 RMM      28.14  3
 9 CAROL L. REICHERT         46 GOLD     28.50  2
10 JUDY LIM-SHARPE           47 ANCM     28.83  1
11 DIANE ALLISON             45 MCMS     29.16  -
12 CHARLENE SLOANE           45 TRIG     29.63  -
13 SALLY HASBROOK            49 GRIN     29.71  -
14 LINDA R. FELTON           47 LOCH     29.72  -
15 SUSAN FRANCIS             45 GRIN     29.78  -
16 DALE FINCH                47 SMMM     30.04  -
17 MARCIE WOODROW            45 PCAT     30.05  -
18 PAIGE CLEMMENS            45 GOST     30.19  -
19 MARY GREGORIO             45 SDSM     30.31  -
20 MARY R. SANSBURY          45 NCMS     30.38  -
21 BARBARA L. UIBLE          46 GOST     30.62  -
22 SUSAN W. WEBSTER          48 ADMS     30.82  -
23 DARLENE T. ANDERSON       49 GOST     31.09  -
24 DIANE L. RAGALIE          45 IM       31.40  -
25 JUNIE B. EWING            47 MCMS     32.86  -
26 BEVERLY S ARNOLD          48 GRIN     36.52  -
27 SUE COSPER                49 GRIN     45.26  -
 
Women 100  Free 
Sponsor: IMAGE BUILDERS/ROWLAND PRINTING    
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 LAURA VAL                 46 LMS      54.26 11
 2 DANIELL OGIER             45 TOC      56.91  9
 3 NANCY-LEIG FISHER         46 WMAC     56.97  8
 4 REGINA BRITTINGHAM        46 WCM      58.24  7
 5 JOEL T. FELDMAN           46 NEM      59.31  6
 6 CELESTE MILLER            48 SNM      59.58  5
 7 JONELLE G. SCHMIDT        47 ARIZ     59.92  4
 8 DENISE KIRWAN             46 DCM    1:00.48  3
 9 DIANE F. ROTHENBERG       45 OH     1:01.69  2
10 CAROLYN M. ROCHE          47 RMM    1:03.13  1
11 CYNTHIA JONES             48 IM     1:03.64  -
12 BONNIE R. JOHNSTON        46 MARY   1:04.76  -
13 CHARLENE SLOANE           45 TRIG   1:05.44  -
14 CAROL L. REICHERT         46 GOLD   1:05.46  -
15 LAURIE SMITH              46 SLAM   1:06.27  -
16 JUDY LIM-SHARPE           47 ANCM   1:06.55  -
17 SUSAN FRANCIS             45 GRIN   1:06.60  -
18 DIANE ALLISON             45 MCMS   1:06.80  -
19 PAIGE CLEMMENS            45 GOST   1:07.80  -
20 DALE FINCH                47 SMMM   1:08.44  -
21 MARY R. SANSBURY          45 NCMS   1:09.55  -
22 SUSAN W. WEBSTER          48 ADMS   1:10.19  -
23 CHRIS SCHLEICHER          47 GRIN   1:10.61  -
24 WENDY BRINSON             45 GRIN   1:14.52  -
25 MARGIE E. YODER           45 RMM    1:19.50  -
26 JUDY A. BERMAN            48 DCM    1:49.18  -
 
Women 200  Free 
Sponsor: BAKER HILL, INC                    
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 DANIELL OGIER             45 TOC    2:03.24 11
 2 NANCY-LEIG FISHER         46 WMAC   2:05.61  9
 3 CELESTE MILLER            48 SNM    2:07.90  8
 4 JONELLE G. SCHMIDT        47 ARIZ   2:12.23  7
 5 REGINA BRITTINGHAM        46 WCM    2:12.28  6
 6 CYNTHIA JONES             48 IM     2:17.61  5
 7 DIANE F. ROTHENBERG       45 OH     2:18.14  4
 8 BONNIE R. JOHNSTON        46 MARY   2:23.46  3
 9 NANCY R. MILLER           48 VMST   2:25.96  2
10 DARLENE T. ANDERSON       49 GOST   2:26.22  1
11 DIANE ALLISON             45 MCMS   2:26.28  -
12 MELISSA MALDOVAN          45 NIAG   2:27.88  -
13 CHARLENE SLOANE           45 TRIG   2:29.43  -
14 JUDY LIM-SHARPE           47 ANCM   2:31.01  -
15 DAWN OBRECHT              49 RMM    2:32.01  -
16 CHERYL A. BRUNGER         47 RMM    2:32.53  -
17 MARY GREGORIO             45 SDSM   2:37.06  -
18 MARY R. SANSBURY          45 NCMS   2:37.48  -
19 PAT BOLING                45 GRIN   2:39.58  -
20 DALE FINCH                47 SMMM   2:41.11  -
21 MARCIE WOODROW            45 PCAT   2:41.82  -
22 SUSAN FRANCIS             45 GRIN   2:44.59  -
23 LINDA R. FELTON           47 LOCH   2:52.44  -
24 SUE TRUMPEY               49 GRIN   3:03.16  -
25 JUDY A. BERMAN            48 DCM    4:05.14  -
 
Women 500  Free 
Sponsor: "INDY 500"  CRAWFISH MASTERS       
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 DANIELL OGIER             45 TOC    5:33.51 11
 2 NANCY-LEIG FISHER         46 WMAC   5:38.22  9
 3 CELESTE MILLER            48 SNM    5:38.48  8
 4 TERRY M GAULT             47 VMST   6:07.69  7
 5 DENISE M EVERITT          45 NIAG   6:08.32  6
 6 CAROLYN M. ROCHE          47 RMM    6:12.76  5
 7 KIM T SHOCKLEY            46 SCAQ   6:29.46  4
 8 NANCY R. MILLER           48 VMST   6:31.43  3
 9 DARLENE T. ANDERSON       49 GOST   6:37.72  2
10 DIANE ALLISON             45 MCMS   6:39.21  1
11 LAURIE A FINKE            46 UNAT   6:49.85  -
12 KATHERINE CASEY           49 PNA    6:57.18  -
13 DIANE L. RAGALIE          45 IM     7:10.53  -
14 LINDA B. MCCOWAN          48 VMST   8:00.34  -
15 SUE TRUMPEY               49 GRIN   8:04.14  -
16 SUE COSPER                49 GRIN   9:38.56  -
17 JUDY A. BERMAN            48 DCM   11:02.38  -
 
Women 1000  Free 
Sponsor: GEORGE BUTTERFIELD                 
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 NANCY-LEIG FISHER         46 WMAC  11:30.61 11
 2 CELESTE MILLER            48 SNM   11:42.63  9
 3 NANCY R. MILLER           48 VMST  13:22.66  8
 4 DARLENE T. ANDERSON       49 GOST  13:47.48  7
 5 YVONNE L. WRIGHT          45 RMM   14:48.17  6
 6 MARGIE E. YODER           45 RMM   15:31.89  5
 7 LINDA B. MCCOWAN          48 VMST  16:23.14  4
 - SUSAN FRANCIS             45 GRIN  41:40.00  -
 
Women 1650  Free 
Sponsor: GEORGE BUTTERFIELD                 
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 TERRY M GAULT             47 VMST  20:34.75 11
 2 DENISE M EVERITT          45 NIAG  20:38.66  9
 3 CYNTHIA JONES             48 IM    21:20.52  8
 4 DAWN OBRECHT              49 RMM   23:49.73  7
 5 LAURIE B. TANIMURA        45 UNAT  24:14.03  6
 6 MARTI A. WHITNEY          46 HLJ   24:30.44  5
 7 SUE TRUMPEY               49 GRIN  28:21.81  4
 8 MAGGIE COON               46 UNAT  28:55.48  3
 
Women 50  Back 
Sponsor: CIRCLE CITY SWIM WEAR              
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 LAURA VAL                 46 LMS      28.58 11
 2 JOEL T. FELDMAN           46 NEM      30.26  9
 3 CYNTHIA STONESIFER        45 IM       31.43  8
 4 EVELYN LYNCH              45 MICH     31.52  7
 5 BONNIE R. JOHNSTON        46 MARY     34.31  6
 6 EILEEN M. CRAFFEY         46 NEM      34.79  5
 7 HOLLY L. MACMURRAY        47 NIAG     35.75  4
 8 CHRIS SCHLEICHER          47 GRIN     39.24  3
 
Women 100  Back 
Sponsor: TIMOTHY & PAULA MEYER-GOEDDE       
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 LAURA VAL                 46 LMS    1:03.66 11
 2 NANCY-LEIG FISHER         46 WMAC   1:04.69  9
 3 EVELYN LYNCH              45 MICH   1:07.14  8
 4 JOEL T. FELDMAN           46 NEM    1:08.00  7
 5 CYNTHIA STONESIFER        45 IM     1:10.31  6
 6 DENISE KIRWAN             46 DCM    1:11.49  5
 7 CATHERINE KOHN            45 SLAM   1:12.83  4
 8 BONNIE R. JOHNSTON        46 MARY   1:14.10  3
 9 HOLLY L. MACMURRAY        47 NIAG   1:16.06  2
10 EILEEN M. CRAFFEY         46 NEM    1:17.30  1
11 KATHERINE CASEY           49 PNA    1:17.96  -
12 LYNETTE S. UNGER          46 GOST   1:22.29  -
13 RONNIE PHILBIN            48 GRIN   1:27.64  -
14 PAT BOLING                45 GRIN   1:31.07  -
15 CARLYN A. BROMANN         46 IM     1:32.58  -
16 MAGGIE COON               46 UNAT   1:45.33  -
 
Women 200  Back 
Sponsor: TIMOTHY & PAULA MEYER-GOEDDE       
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 NANCY-LEIG FISHER         46 WMAC   2:23.19 11
 2 EVELYN LYNCH              45 MICH   2:31.22  9
 3 JONELLE G. SCHMIDT        47 ARIZ   2:31.23  8
 4 DENISE KIRWAN             46 DCM    2:32.63  7
 5 BONNIE R. JOHNSTON        46 MARY   2:41.46  6
 6 EILEEN M. CRAFFEY         46 NEM    2:47.51  5
 7 LAURIE A FINKE            46 UNAT   2:50.89  4
 8 YVONNE L. WRIGHT          45 RMM    2:55.11  2.50
 8 KATHERINE CASEY           49 PNA    2:55.11  2.50
10 DIANE ALLISON             45 MCMS   2:57.10  1
11 LYNETTE S. UNGER          46 GOST   3:00.15  -
 
Women 50  Breast 
Sponsor: INTEL CORPORATION                  
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 ALICE WRIGHT BELKNAP      47 LAKE     34.35 11
 2 JANE A. HARPER            45 H2O      35.38  9
 3 ELIZABETH CUTTER          45 MINN     35.87  8
 4 HOLLY L. MACMURRAY        47 NIAG     36.35  7
 5 MELISSA MALDOVAN          45 NIAG     37.72  6
 6 MARY GREGORIO             45 SDSM     37.95  5
 7 KATHERINE CASEY           49 PNA      38.03  4
 8 MARCIE WOODROW            45 PCAT     38.06  3
 9 NANCY R. MILLER           48 VMST     38.24  2
10 SALLY HASBROOK            49 GRIN     38.49  1
11 SUZANNE STROM-REED        49 PNA      38.69  -
12 MARY R. SANSBURY          45 NCMS     38.99  -
13 BARBARA R. ANDERSON-TOMCH 46 EMP      39.00  -
14 DAWN OBRECHT              49 RMM      39.16  -
15 JESSICA W. SEATON         45 WH20     39.27  -
16 SUE BLOOMFIELD            45 MOB      39.60  -
17 EILEEN M. CRAFFEY         46 NEM      39.94  -
18 JUDY LIM-SHARPE           47 ANCM     40.18  -
19 LINDA R. FELTON           47 LOCH     40.66  -
20 SUSAN A. TYLER            49 SNM      40.77  -
21 DALE FINCH                47 SMMM     40.82  -
22 BARBARA L. UIBLE          46 GOST     40.89  -
23 MELINDA J. SMITH          45 GOST     42.12  -
24 YVONNE L. WRIGHT          45 RMM      42.33  -
25 MARY PAT MOELLER          48 OMAH     42.53  -
26 DEE A. DELONG             48 VMST     42.62  -
27 DIANE HIRAKAWA            49 SDSM     43.01  -
28 LINDA B. MCCOWAN          48 VMST     43.36  -
29 JILL R. CRANE             49 IM       44.42  -
29 BEVERLY S ARNOLD          48 GRIN     44.42  -
31 CARLYN A. BROMANN         46 IM       44.84  -
32 GLORIA L. GANS-MC CARTHY  46 GCMT     45.96  -
33 MAGGIE COON               46 UNAT     48.33  -
 
Women 100  Breast 
Sponsor: INTEL CORPORATION                  
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 ALICE WRIGHT BELKNAP      47 LAKE   1:15.38 11
 2 CATHERINE KOHN            45 SLAM   1:17.17  9
 3 ELIZABETH CUTTER          45 MINN   1:17.37  8
 4 HOLLY L. MACMURRAY        47 NIAG   1:17.62  7
 5 JANE A. HARPER            45 H2O    1:17.88  6
 6 DIANE F. ROTHENBERG       45 OH     1:18.46  5
 7 MELISSA MALDOVAN          45 NIAG   1:22.54  4
 8 BARBARA R. ANDERSON-TOMCH 46 EMP    1:22.80  3
 9 MARCIE WOODROW            45 PCAT   1:24.32  2
10 SUE BLOOMFIELD            45 MOB    1:24.35  1
11 NANCY R. MILLER           48 VMST   1:25.17  -
12 SUZANNE STROM-REED        49 PNA    1:25.34  -
13 MARY GREGORIO             45 SDSM   1:25.79  -
14 JESSICA W. SEATON         45 WH20   1:26.04  -
15 LAURIE SMITH              46 SLAM   1:26.55  -
16 EILEEN M. CRAFFEY         46 NEM    1:26.86  -
17 KATHERINE CASEY           49 PNA    1:27.41  -
18 MARY R. SANSBURY          45 NCMS   1:27.78  -
19 CHERYL A. BRUNGER         47 RMM    1:28.27  -
20 LINDA B. MCCOWAN          48 VMST   1:30.57  -
21 DALE FINCH                47 SMMM   1:30.75  -
22 LINDA R. FELTON           47 LOCH   1:31.99  -
23 YVONNE L. WRIGHT          45 RMM    1:34.12  -
24 DEE A. DELONG             48 VMST   1:34.90  -
25 MARY PAT MOELLER          48 OMAH   1:35.13  -
26 MELINDA J. SMITH          45 GOST   1:35.17  -
27 DIANE HIRAKAWA            49 SDSM   1:36.37  -
28 BEVERLY S ARNOLD          48 GRIN   1:38.62  -
29 JILL R. CRANE             49 IM     1:41.73  -
 
Women 200  Breast 
Sponsor: UNITED SOLIDEAL COMPANY            
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 CATHERINE KOHN            45 SLAM   2:43.86 11
 2 ELIZABETH CUTTER          45 MINN   2:50.80  9
 3 HOLLY L. MACMURRAY        47 NIAG   2:51.29  8
 4 DIANE F. ROTHENBERG       45 OH     2:52.74  7
 5 DENISE M EVERITT          45 NIAG   2:59.49  6
 6 SUE BLOOMFIELD            45 MOB    3:00.21  5
 7 BARBARA R. ANDERSON-TOMCH 46 EMP    3:00.67  4
 8 EILEEN M. CRAFFEY         46 NEM    3:06.17  3
 9 SUZANNE STROM-REED        49 PNA    3:06.98  2
10 NANCY R. MILLER           48 VMST   3:07.08  1
11 CHERYL A. BRUNGER         47 RMM    3:07.55  -
12 MARCIE WOODROW            45 PCAT   3:07.84  -
13 JESSICA W. SEATON         45 WH20   3:09.18  -
14 MARY GREGORIO             45 SDSM   3:13.83  -
15 LINDA B. MCCOWAN          48 VMST   3:19.35  -
16 YVONNE L. WRIGHT          45 RMM    3:21.92  -
17 DEBBIE UTZ                45 LAKE   3:21.93  -
18 LINDA R. FELTON           47 LOCH   3:22.90  -
19 MELINDA J. SMITH          45 GOST   3:30.20  -
20 DEE A. DELONG             48 VMST   3:31.61  -
21 MARY PAT MOELLER          48 OMAH   3:34.07  -
22 DIANE HIRAKAWA            49 SDSM   3:38.13  -
23 JILL R. CRANE             49 IM     3:47.12  -
 
Women 50  Fly 
Sponsor: CHRUCH, CHURCH, HITTLE & ANTRIM    
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 LAURA VAL                 46 LMS      27.02 11
 2 REGINA BRITTINGHAM        46 WCM      29.17  9
 3 CYNTHIA STONESIFER        45 IM       29.24  8
 4 JANE A. HARPER            45 H2O      30.28  7
 5 EVELYN LYNCH              45 MICH     31.24  6
 6 LAURIE SMITH              46 SLAM     31.37  5
 7 SUSAN A. TYLER            49 SNM      31.41  4
 8 CYNTHIA JONES             48 IM       31.61  3
 9 TERRY M GAULT             47 VMST     31.78  2
10 CAROL L. REICHERT         46 GOLD     32.10  1
11 JUDY LIM-SHARPE           47 ANCM     32.44  -
12 CAROLYN M. ROCHE          47 RMM      32.55  -
13 KIM T SHOCKLEY            46 SCAQ     32.99  -
14 CATHERINE QUILL           48 IM       33.04  -
15 SUSAN W. WEBSTER          48 ADMS     34.67  -
16 DIANE HIRAKAWA            49 SDSM     36.39  -
17 LYNETTE S. UNGER          46 GOST     37.29  -
18 JUNIE B. EWING            47 MCMS     38.72  -
 - JOEL T. FELDMAN           46 NEM         DQ  -
 
Women 100  Fly 
Sponsor: ANONYMOUS                          
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 LAURA VAL                 46 LMS    1:01.06 11
 2 REGINA BRITTINGHAM        46 WCM    1:06.61  9
 3 CYNTHIA STONESIFER        45 IM     1:07.51  8
 4 DENISE M EVERITT          45 NIAG   1:09.76  7
 5 TERRY M GAULT             47 VMST   1:11.85  6
 6 CATHERINE QUILL           48 IM     1:13.36  5
 7 SUSAN A. TYLER            49 SNM    1:13.86  4
 8 CYNTHIA JONES             48 IM     1:14.26  3
 9 CAROLYN M. ROCHE          47 RMM    1:14.99  2
10 KIM T SHOCKLEY            46 SCAQ   1:15.10  1
11 DIANE HIRAKAWA            49 SDSM   1:30.71  -
12 CARLYN A. BROMANN         46 IM     1:38.70  -
 
Women 200  Fly 
Sponsor: MEL & JUDY GOLDSTEIN               
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 DENISE M EVERITT          45 NIAG   2:40.02 11
 2 REGINA BRITTINGHAM        46 WCM    2:41.91  9
 3 CATHERINE QUILL           48 IM     2:50.83  8
 4 LAURIE A FINKE            46 UNAT   3:03.00  7
 5 CAROL L. REICHERT         46 GOLD   3:11.20  6
 6 DEBBIE UTZ                45 LAKE   3:15.17  5
 7 SUZANNE STROM-REED        49 PNA    3:17.78  4
 
Women 100  IM
Sponsor: CIRCLE CITY SWIMWEAR               
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 DANIELL OGIER             45 TOC    1:04.88 11
 2 JOEL T. FELDMAN           46 NEM    1:06.46  9
 3 JONELLE G. SCHMIDT        47 ARIZ   1:08.61  8
 4 DENISE KIRWAN             46 DCM    1:09.81  7
 5 CELESTE MILLER            48 SNM    1:10.20  6
 6 EVELYN LYNCH              45 MICH   1:10.43  5
 7 CYNTHIA STONESIFER        45 IM     1:10.61  4
 8 JANE A. HARPER            45 H2O    1:11.42  3
 9 CAROLYN M. ROCHE          47 RMM    1:11.66  2
10 DIANE F. ROTHENBERG       45 OH     1:11.71  1
11 CATHERINE KOHN            45 SLAM   1:11.82  -
12 HOLLY L. MACMURRAY        47 NIAG   1:14.32  -
13 LAURIE SMITH              46 SLAM   1:15.29  -
14 SUSAN A. TYLER            49 SNM    1:16.14  -
15 DIANE ALLISON             45 MCMS   1:18.13  -
16 SALLY HASBROOK            49 GRIN   1:18.14  -
17 MARY GREGORIO             45 SDSM   1:18.88  -
18 CAROL L. REICHERT         46 GOLD   1:19.16  -
19 JUDY LIM-SHARPE           47 ANCM   1:19.77  -
20 MARCIE WOODROW            45 PCAT   1:20.21  -
21 KIM T SHOCKLEY            46 SCAQ   1:20.48  -
22 SUSAN W. WEBSTER          48 ADMS   1:20.72  -
23 DALE FINCH                47 SMMM   1:20.77  -
24 LINDA R. FELTON           47 LOCH   1:21.38  -
25 WENDY BRINSON             45 GRIN   1:21.41  -
26 MARY R. SANSBURY          45 NCMS   1:21.59  -
27 BARBARA R. ANDERSON-TOMCH 46 EMP    1:22.39  -
28 YVONNE L. WRIGHT          45 RMM    1:23.70  -
29 DEBBIE UTZ                45 LAKE   1:23.73  -
30 CHRIS SCHLEICHER          47 GRIN   1:24.19  -
31 MARY PAT MOELLER          48 OMAH   1:29.70  -
32 LINDA B. MCCOWAN          48 VMST   1:31.17  -
33 DIANE HIRAKAWA            49 SDSM   1:31.72  -
34 JUNIE B. EWING            47 MCMS   1:32.69  -
 
Women 200  IM
Sponsor: TIM & KAREN LODGE                  
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 DANIELL OGIER             45 TOC    2:21.36 11
 2 JONELLE G. SCHMIDT        47 ARIZ   2:28.48  9
 3 CELESTE MILLER            48 SNM    2:30.46  8
 4 CATHERINE KOHN            45 SLAM   2:31.88  7
 5 EVELYN LYNCH              45 MICH   2:32.89  6
 6 DENISE KIRWAN             46 DCM    2:35.04  5
 7 DIANE F. ROTHENBERG       45 OH     2:37.72  4
 8 SUE BLOOMFIELD            45 MOB    2:46.82  3
 9 LAURIE SMITH              46 SLAM   2:47.63  2
10 MELISSA MALDOVAN          45 NIAG   2:48.66  1
11 SUSAN A. TYLER            49 SNM    2:49.22  -
12 DAWN OBRECHT              49 RMM    2:52.04  -
13 BARBARA R. ANDERSON-TOMCH 46 EMP    2:53.06  -
14 CAROL L. REICHERT         46 GOLD   2:54.22  -
15 SUZANNE STROM-REED        49 PNA    3:03.21  -
16 JESSICA W. SEATON         45 WH20   3:05.13  -
17 DIANE L. RAGALIE          45 IM     3:05.17  -
18 MARGIE E. YODER           45 RMM    3:24.58  -
 
Women 400  IM
Sponsor: MEL & JUDY GOLDSTEIN               
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 DANIELL OGIER             45 TOC    5:02.23 11
 2 CATHERINE KOHN            45 SLAM   5:26.09  9
 3 DENISE M EVERITT          45 NIAG   5:39.37  8
 4 SUE BLOOMFIELD            45 MOB    6:00.48  7
 5 DAWN OBRECHT              49 RMM    6:08.41  6
 6 BARBARA R. ANDERSON-TOMCH 46 EMP    6:10.75  5
 7 CATHERINE QUILL           48 IM     6:12.20  4
 8 KATHERINE CASEY           49 PNA    6:21.54  3
 9 SUZANNE STROM-REED        49 PNA    6:26.89  2
10 JESSICA W. SEATON         45 WH20   6:35.81  1
                                               
Sponsor #50Sponsor #51Sponsor #42Sponsor #41Sponsor #45
Sponsor #25Sponsor #43Sponsor #35Sponsor #36Sponsor #29Sponsor #49Sponsor #14
Sponsor #21Sponsor #33Sponsor #47Sponsor #52Sponsor #13Sponsor #20Sponsor #44