2004 Short Course National Championships

Psych Sheets

[Back to event listing]
Display Psych Sheet by age group
Display a printable version

Event 2 Men 1000 Yard Freestyle

=================================================== 
     Name                         Age Club     Time 
=================================================== 
  1  Keller, Matt C                34   IM  9:47.36
  2  Tidmarsh, George F            44 UNAT  9:56.72
  3  Dawkins, Adam S               28  ISF  9:58.00
  4  Shake, Scott D                46 ARIZ 10:11.00
  5  Rodrigues, Gerry A            41 UCLA 10:13.50
  6  Palmer, Bill D                43 GOST 10:20.00
  7  Brophy, Neil J                43 NIAG 10:21.01
  8  Roby, Brad L                  43  ISF 10:24.53
  9  Bugg, Bob H                   46 GAJA 10:27.93
 10  Lovell, Jason                 26 RIDG 10:30.04
 11  Halbert, Jeffrey B            29 GRIN 10:37.00
 12  Wood, Larry W                 50 HOTS 10:39.00
 13  Collins, Michael D            38 NOVA 10:39.90
 14  Emison, Thomas W              45 MINN 10:40.00
 15  Stites, Jim S                 46 ARIZ 10:49.99
 16  Hughes, John S                50  RMM 10:50.00
 17  Dittus, Barry E               43   IM 10:50.00
 18  Marks, Jack F                 42 AKMS 10:54.00
 19  Bunker, Morgan                35 CLVM 10:54.10
 20  Houchens, Jeremy B            34  ISF 10:58.00
 21  Shtab, Steven                 42 METR 10:59.00
 22  Deming, James E               45 LGSR 11:00.00
 23  Finney, Scott P               28 GAJA 11:00.01
 24  Needham, John C               50   WM 11:02.00
 25  Dodson, Phil L                51   IM 11:03.00
 26  McCormick, Paul               57  RMM 11:04.10
 27  Munson, Fred R                45  DCM 11:05.00
 28  Matysek, Jim                  44 NIAG 11:06.36
 29  Townsend, R Scott             50 CLVM 11:08.50
 30  Baron, Kurt C                 39  VCM 11:09.73
 31  Hollett, Peter G              44 NCMS 11:10.00
 32  Kurza, Ron A                  36   IM 11:14.65
 33  Shope, Jon                    38  ISF 11:15.00
 34  Leclair, David W              36 GAJA 11:15.00
 35  Spieker, R Tod                55  TOC 11:16.49
 36  Dawkins, Phillip Todd         30  ISF 11:20.60
 37  Blumenthal, Jeffrey S         50   IM 11:22.50
 38  Thompson, Frank L             52 MICH 11:25.00
 39  Holmes, Robert C.             41  SKY 11:28.00
 40  Shirey, Bruce R               51  VCM 11:30.00
 41  Brockhahn, Leonard J          53 MICH 11:30.00
 42  Martin, Jack R                52 1776 11:30.03
 43  Arneson, Gaard                56 MICH 11:31.20
 44  Boodt, Bradley N              36 CLVM 11:40.00
 45  Rieck, Jeff D                 34 BDGR 11:45.00
 46  Warner, Frank                 55  TYR 11:45.00
 47  Cazalet, Edward G             61  TAM 11:45.00
 48  Backmeyer, Robert J           31 GRIN 11:45.00
 49  Wright, Robert E              49  DOC 11:45.06
 50  Stickney, Robert T            48 EXCL 11:52.31
 51  Kaczmarek, Mark A             47 WMAC 11:54.83
 52  Chlasta, Ron                  46 MTSC 11:56.38
 53  Sokolow, Steven P             48 METR 11:59.00
 54  Levinson, David A             54 RINC 11:59.90
 55  Olson, Chuck A                54 MICH 12:00.00
 56  Smith, Richard K              58 GRIN 12:01.50
 57  Pash, Gregory C               56 MICH 12:09.00
 58  Lintz, Steven P               53  SNM 12:10.50
 59  Raffaelli, Larry L            61  VCM 12:15.00
 60  Bailey, Hop                   56 ARIZ 12:25.00
 61  Beza, Ion A                   45 SSLM 12:25.80
 62  Lawrie, Jim                   57  SNM 12:30.00
 63  Rodefeld, Gary H              50 GRIN 12:30.00
 64  Slick, Daniel R               55 WMAC 12:30.00
 65  Tingley, William              53  SKY 12:31.45
 66  O'Dea, John F                 45  ISF 12:47.00
 67  Mennen, Marty A               67  ISF 13:15.00
 68  Carney, Kent                  56  RMM 13:15.00
 69  Burr, Ken M                   59  WCM 13:17.00
 70  Miller, Jim W                 53 VMST 13:26.10
 71  Clark, Jerry                  66 NCMS 13:35.00
 72  Diebold, Marc E               48  ISF 13:50.00
 73  Chaffee, Paul A               61 MICH 14:00.00
 74  Conn, Christopher L           55 UNAT 14:00.00
 75  Plaga, Barry J                42 ROSE 14:01.00
 76  Kirlin, Jack                  65 1776 14:45.00
 77  Bernstein, Mike S             47  ISF 14:50.59
 78  Moore, Michael W              53 UNAT 14:57.00
 79  Goldstein, Mel E              65  ISF 15:00.00
 80  Rauch, Will                   69 CLVM 15:00.00
 81  Rapperport, Alan S            70 GOLD 15:00.00
 82  Morley, Albert A              66 MICH 15:45.00
 83  Wunsch, Gerald A              58  DOC 15:48.00
 84  Adams, Robert W               65  SKY 16:00.00
 85  Williams, Robert B R          65 SWOM 16:04.04
 86  Wilson, Win B                 77  NEM 17:05.00
 87  Plummer, Mark A               67  RMM 17:16.45
 88  Strong, Doug                  79  DOC 17:43.18
 89  Cheeseman, Daniel F           54 ARIZ 18:20.00
 90  Reynolds, Bing                63  RMM 19:05.00
 91  Hardwick, David M             52 SWOM 19:10.00
 92  Ellis, Richard                71 METR 19:10.00
 93  Keefe, Edward K               65 NAST 20:30.00
 94  Newby, Frank H                69 DAMM 21:30.00
 95  Ouchakof, Vladimir            80 CONN 22:00.00
 96  Bauman, John H                73 WMAC 22:00.00
 97  Clapp, Richard L              67  NEM 23:30.00
 98  Bowersock, Woody W            90   CM 24:18.33
 99  Mulliken, David F             85   IM 28:15.00
Sponsor #13Sponsor #20Sponsor #47Sponsor #43Sponsor #42
Sponsor #41Sponsor #50Sponsor #21Sponsor #25Sponsor #49Sponsor #35Sponsor #36
Sponsor #14Sponsor #52Sponsor #33Sponsor #44Sponsor #29Sponsor #51Sponsor #45