2010 Summer National Championships

Psych Sheets

[Back to event listing]
Display Psych Sheet by age group

Event 1 Women 800 Meter Freestyle

=================================================== 
     Name                         Age Club     Time 
=================================================== 
  1  Wilson, Nicole                19 FLAQ  9:34.86
  2  Dickson, Kelsey A             21 ARIZ  9:50.99
  3  Smith, Jody L                 41  MVM 10:03.13
  4  Holman, Sara E                24  GSC 10:05.00
  5  Hennessey, Katherine C        32 UNAT 10:05.16
  6  Holasova, Kristyna            18 FLAQ 10:10.10
  7  Welting, Laureen K            45  TOC 10:11.65
  8  Krattli, Caroline             48 SDSM 10:16.05
  9  Cook, Jenny L                 52 SCAQ 10:19.65
 10  Hudak, Courtney C             24 SYSM 10:35.00
 11  Valerio, Maria                38   CM 10:37.37
 12  Visser, Linda                 40 ORLM 10:38.00
 13  Ramnath, Fernette P           45 SYSM 10:44.07
 14  Wenzel, Katharine T           27 FLAQ 10:53.62
 15  Iseppi, Esther                52  AMT 10:55.00
 16  Devanney, Celia C             53 GOLD 10:58.00
 17  Aziz, Kristin A               45 GAJA 11:00.00
 18  Groselle, Laura L             50 O*H* 11:00.00
 19  Beagle, Jean E                20 MOST 11:04.21
 20  LeClair, Dale A               41 GOLD 11:06.51
 21  Loper, Tracey E               27  CMS 11:14.58
 22  Cipriano, Deborah R           53  GSM 11:17.22
 23  Hamel, Laura                  46 SYSM 11:23.67
 24  Grilli, Tracy L               53  NEM 11:25.00
 25  McLuckie, Lisa                31 FLAQ 11:30.95
 26  Denby, Karlene                57  ISF 11:44.96
 27  Carlson, Mary E               23  TGM 11:47.17
 28  Legaspi, Kelly A              39 FLAQ 12:00.00
 29  Nogueras, Beilla H            42   CM 12:04.64
 30  Fadeley, Jillian R            27 KAMS 12:07.21
 31  Murphy, Siobhan C             24 FLAQ 12:08.08
 32  Rothenberg, Diane F           57 O*H* 12:15.00
 33  Protzman, Barbara             56 GOLD 12:18.35
 34  Cuda, Suzanne E               50 MOST 12:20.34
 35  Hare, Frances E               60 AGUA 12:25.00
 36  Ribar, Morgan E               21 FLAQ 12:29.60
 37  Fahey, Lisa                   40 AGUA 12:30.53
 38  Brundage, Cheryl Y            43 SWYM 12:43.47
 39  Bennett, Sarah L              47 FLAQ 13:09.88
 40  Wymelenberg, Lynn A           55 RMST 13:10.00
 41  Derr, Kirsten L               46  CMS 13:15.00
 42  Karkoviata, Leonie            41 SWYM 14:00.00
 43  Ehlers, Shawn A               53 AGUA 14:00.02
 44  Hannon, Martina V             39  LVM 14:03.00
 45  Frayne, Anne M                56  DRM 14:25.78
 46  Harms, Kildine J              56  WCM 15:30.85
 47  Keeney, Cheryl M              47 FLAQ 15:42.07
 48  Goldfinger, Marcia R          41 FLAQ 16:10.43
 49  Hlavacek, Ida M               68 VMST 16:15.71
 50  Stowell, Diane M              76 HIMA 16:30.25
 51  Colorado, Sandra M            53  PRM 17:15.34
 52  Grady, Marci A                52 FLAQ 17:18.80
 53  Yoder, Margie E               58  CMS 18:00.00
 54  Sellers, Melanie B            58 SWYM 18:35.83
 55  Fisken, Kathleen C            68 ANCM 18:53.95
 56  Grajales, Maritza E           55  PRM 20:00.00
 57  Stark, Carol R                62 OREG 22:14.18
Sponsor #41Sponsor #25Sponsor #14Sponsor #45Sponsor #33
Sponsor #50Sponsor #36Sponsor #13Sponsor #52Sponsor #43Sponsor #47Sponsor #49
Sponsor #35Sponsor #44Sponsor #21Sponsor #20Sponsor #29Sponsor #51Sponsor #42