2004 Long Course National Championships

Psych Sheets

[Back to event listing]
Display Psych Sheet without age groupings

Event 1 Women 800 Meter Freestyle

=================================================== 
     Name                         Age Team     Time 
=================================================== 
19-24
  1  Mullet, Emily K               24 PAFC 10:41.37
  2  Richards, Emily K             22 BRYB 11:15.08
  3  Wilson, Marly J               20 FACT 12:03.44
25-29
  1  Flynn, Patricia A             28 PAFC 10:02.68
  2  Taulbee, Tiffany J            29 GAJA 11:07.28
  3  Hales, Jessica G              28  GAS 11:38.13
30-34
  1  Moore, Alison B               34 OREG 11:35.31
  2  Willis, Kelly                 33 PCAT 11:35.69
  3  Spijkerbosch, Anja M          31 WMST 12:05.73
  4  Keller, Rebecca J             34   IM 12:18.00
  5  Fahey, Lisa                   34 CONN 12:19.80
35-39
  1  Hagadorn, Heather             39  RMM  9:52.43
  2  LeClair, Dale A               35 GAJA 10:58.00
  3  Rossetti, Nancy A             35 WMST 11:15.09
  4  Harden, Shari                 37 MOVY 11:15.75
  5  Badger, Alison G              38 MICH 12:07.00
  6  Segnitz, Robin P              37  SKY 12:26.66
  7  Adams, Kari S                 38 CLVM 13:10.00
  8  Solberg, Kristina L           36 NCMS 13:10.00
40-44
  1  Roebuck, Mary H               43 FACT 10:20.00
  2  Mc Donough, Diana             41 PALM 10:31.56
  3  Hennessey, Lynnette           40 HHAC 10:55.00
  4  Downing, Linda I              40 GAJA 10:57.07
  5  Kester, Kris M                40 GAJA 10:58.00
  6  Donahue, Susan V              44  MVM 11:02.48
  7  Burke, Barbara B              43 PAFC 11:40.00
  8  Wendell, Nancy                40  MCM 12:06.66
  9  Kirk, Susan                   44 BERK 12:58.80
45-49
  1  Brown, Denise H               45 MICH 10:05.65
  2  Payne, Lori A                 45 SLAM 10:10.30
  3  Grilli, Tracy L               47  NEM 10:43.87
  4  Leutner, Joy M                46  MVN 10:46.93
  5  Devanney, Celia C             47 GOLD 11:03.00
  6  Rohner, Patricia A            45 NCMS 11:15.89
  7  Bennett, Lisa A               48 VMST 11:20.80
  8  Pujalet-Devitt, Michele M     47 SWOM 11:35.57
  9  Driscoll, Colleen A           46 METR 11:37.32
 10  Belva, Carol W                49 NIAG 11:58.00
 11  Stott, Kim                    45 NCMS 12:15.63
 12  Braaten, Kitten               49 VMST 12:21.09
 13  Fries, Beth O                 46  NEM 13:00.00
 14  Delanois, Barbara             49   IM 13:20.00
 15  Waters, Beth                  47 VMST 14:00.00
 16  Tracy, Victoria               48 PIMM 14:00.00
 17  Smath, Meg                    48  SKY 14:57.07
 18  Cranch, Jennifer A            45 NIAG 18:30.00
 19  Levin, Kendall                48 PIMM 20:00.00
50-54
  1  Vaca, Laura R                 51  ANV 10:25.00
  2  Miller, Celeste               54  SNM 10:55.00
  3  Amick, Beverly O              50 NCMS 11:35.50
  4  Hare, Frances E               54 METR 11:50.00
  5  Finch, Merry B                50 YCRC 11:59.90
  6  Silver, Lynn                  52 PCAT 12:13.22
  7  Sullivan, Shannon C           50  SBM 12:40.80
  8  Boyer, Kathy                  50  MCM 13:00.92
  9  Frayne, Anne M                50 GOST 13:05.89
 10  Rogers, Eugenia (Jennie) A    52 NCMS 13:15.00
 11  Hinson, Jan D                 50 BSLM 13:19.67
 12  Bayers, Pat C                 50  FMM 13:22.45
 13  Watson, Lisa L                50 GAJA 13:40.40
 14  Maxbauer, Christine A         51 MICH 14:40.00
 15  Battin, Carolyn H             50 CLVM 15:00.00
55-59
  1  Shoenberger, Linda R          57  SNM 12:19.34
  2  Puckett, Nancy G              55 1776 13:16.79
  3  Pohlmann, Mary M              59   IM 13:23.83
  4  Cox, Pearl                    55 VMST 13:41.96
  5  Buccino, Vicki                58 UNAT 14:10.57
  6  Murphy, Bonnie R              55  WCM 15:07.80
  7  Tevis, Maggie H               56 RHMS 15:20.00
  8  Elton, Tracy                  55  SKY 19:07.75
  9  Seidler, Jeanne               58 WMAC 23:21.49
60-64
  1  Frid, Barbara                 62 OREG 13:08.00
  2  Murphy-Sherman, Jane          60  RMM 13:30.03
  3  Stephens, Mary L              62 BRYB 14:00.00
  4  Dyck, Grace C                 63  RMM 15:52.34
  5  Birkhead, Jane                64  MCM 16:50.00
  6  Trevison, Ellie               61 SWIM 19:30.00
  7  Walters, Carol K              63 ARIZ 23:50.00
65-69
  1  Bolar, Sally A                65 ARIZ 14:30.00
  2  Jebe, Margit H                66 CONN 15:25.00
  3  Sterling, Jean M              68 FACT 16:41.00
  4  Barnes, Janice A              69 PAFC 20:56.84
  5  Haworth, Joyce M              67  WCM 21:55.00
  6  Harden, Gaile                 65 ARIZ 23:33.00
70-74
  1  Stoinoff, Lavelle M           71 MACO 13:05.21
  2  Stevens, Ann B                71   IM 19:35.00
75-79
  1  Troy, Jean D                  77  FMM 14:58.00
  2  Gruender, Edie                76 ARIZ 18:17.67
  3  Durstein, Nancy N             75 FACT 18:31.16
  4  Stupfel, Gloria M             78 SMMM 21:56.00
80-84
  1  Cederlund, Bunny              83 FACT 18:33.00
  2  Burrill, Billie Ann           83  NEM 19:40.01
Sponsor #33Sponsor #20Sponsor #25Sponsor #44Sponsor #29
Sponsor #21Sponsor #51Sponsor #45Sponsor #41Sponsor #35Sponsor #47
Sponsor #52
Sponsor #43Sponsor #49Sponsor #36Sponsor #50Sponsor #14Sponsor #13Sponsor #42