USMS Event Results Database

Search Results from 6th Annual Solstice SCM Swim Meet


Women's Results [Men | Relays]

Women 18-24 100 Meter Backstroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Romero, Sharon D               24  RMST    1:31.41     1:35.26   20.00
                 0.00 

Women 18-24 200 Meter Backstroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Romero, Sharon D               24  RMST    3:20.00     3:24.79   20.00
                47.62     1:39.50(51.88)    2:32.52(53.02)

Women 18-24 50 Meter Butterfly Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Romero, Sharon D               24  RMST      40.00       40.47   17.00

Women 18-24 100 Meter Individual Medley Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  3  Romero, Sharon D               24  RMST    1:30.80     1:29.37   16.00
                41.72 

Women 18-24 200 Meter Individual Medley Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Romero, Sharon D               24  RMST    3:19.97     3:17.09   20.00
                44.78     1:36.61(51.83)    2:32.72(56.11)

Women 30-34 50 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Cox, Michele M                 34  RMST      36.00       35.89   17.00

Women 30-34 100 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Cox, Michele M                 34  RMST    1:18.27     1:21.28   20.00
                39.11 

Women 30-34 200 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Cox, Michele M                 34  RMST    2:54.12     3:00.19   17.00
                39.77     1:25.33(45.56)    2:14.32(48.99)

Women 30-34 100 Meter Individual Medley Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  3  Cox, Michele M                 34  RMST    1:30.00     1:31.28   16.00
                41.84 

Women 40-44 100 Meter Breaststroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Shapiro, Margaret S            42  RMST    1:32.00     1:31.22   20.00
                42.88 

Women 40-44 100 Meter Individual Medley Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  3  Shapiro, Margaret S            42  RMST    1:22.00     1:19.53   16.00
                37.70 

Women 40-44 400 Meter Individual Medley Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Shapiro, Margaret S            42  RMST    6:12.00     6:09.05   20.00
                38.95     1:23.85(44.90)    2:11.26(47.41)    2:58.08(46.82)
        3:51.51(53.43)    4:46.94(55.43)    5:29.29(42.35)

Women 45-49 50 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
---  Bass, Amy H                    48  RMST      30.50          NS        

Women 45-49 100 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Bass, Amy H                    48  RMST    1:09.60     1:09.71   20.00
                32.71 

Women 45-49 200 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Bass, Amy H                    48  RMST    2:38.50     2:38.06   17.00
                34.82     1:13.65(38.83)    1:55.10(41.45)

Women 45-49 50 Meter Butterfly Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Bass, Amy H                    48  RMST      34.50       36.91   17.00

Women 55-59 50 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Brightwell, Kim M              58  RMST      34.14       32.68   20.00

Women 55-59 100 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Moyer, Michelle A              56  RMST    1:30.00     1:25.93   20.00
                41.47 

Women 55-59 50 Meter Backstroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Brightwell, Kim M              58  RMST      37.52       35.64   20.00
  3  Hyland, Cynthia L              58  RMST      42.00       44.31   16.00

Women 55-59 50 Meter Butterfly Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Brightwell, Kim M              58  RMST      37.32       36.27   20.00
  2  Hyland, Cynthia L              58  RMST      42.00       41.96   17.00

Women 55-59 100 Meter Individual Medley Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  4  Flynn, Merri                   58  RMST    2:00.00     1:45.27   15.00
                52.27 

Women 75-79 100 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Manheim, Lucy M                76  RMST    1:56.19     1:56.10   20.00
                57.45 

Women 75-79 200 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
---  Manheim, Lucy M                76  RMST    4:12.41          NS        

Women 75-79 50 Meter Backstroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Manheim, Lucy M                76  RMST    1:00.10     1:01.64   20.00

Women 75-79 100 Meter Backstroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Manheim, Lucy M                76  RMST    2:09.83     2:16.20   20.00
                 0.00 

Women 75-79 200 Meter Backstroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
---  Manheim, Lucy M                76  RMST    4:51.50          NS        


Men's Results [Women | Relays]

Men 18-24 50 Meter Backstroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Raven, Arthur                  21  RMST      33.01       38.42   20.00

Men 18-24 50 Meter Breaststroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Raven, Arthur                  21  RMST      37.01       44.15   17.00

Men 18-24 50 Meter Butterfly Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Raven, Arthur                  21  RMST      33.01       36.39   17.00

Men 30-34 200 Meter Backstroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Thomasian, Aram G              33  RMST    2:45.00     3:06.71   20.00
                41.41     1:28.53(47.12)    2:17.98(49.45)

Men 30-34 100 Meter Breaststroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Thomasian, Aram G              33  RMST    1:25.00     1:27.17   20.00
                40.29 

Men 30-34 100 Meter Individual Medley Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  4  Thomasian, Aram G              33  RMST    1:30.00     1:18.46   15.00
                 0.00 

Men 35-39 50 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  3  Hanford, Jeremy P              36  RMST      28.61       29.66   16.00

Men 35-39 50 Meter Backstroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Orton, Adam                    37  RMST      33.00       30.19   20.00

Men 35-39 50 Meter Backstroke from Split Requests
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
---  Orton, Adam                    37  RMST         NT       31.60        

Men 35-39 50 Meter Breaststroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Hanford, Jeremy P              36  RMST      35.94       35.95   20.00
  2  Orton, Adam                    37  RMST      37.70       36.52   17.00

Men 35-39 100 Meter Breaststroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Hanford, Jeremy P              36  RMST    1:17.15     1:18.19   20.00
                36.81 

Men 35-39 200 Meter Breaststroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Hanford, Jeremy P              36  RMST    2:56.03     2:56.51   20.00
                39.24     1:23.11(43.87)    2:09.54(46.43)

Men 35-39 50 Meter Butterfly Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Orton, Adam                    37  RMST      33.00       29.00   20.00

Men 35-39 100 Meter Individual Medley Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  3  Hanford, Jeremy P              36  RMST    1:14.30     1:13.50   16.00
                 0.00 

Men 40-44 50 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Gwilliam, Glenn                40  RMST      30.32       29.89   20.00

Men 40-44 50 Meter Freestyle from Split Requests
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
---  Baldwin, Craig M               44  RMST         NT       27.21        

Men 40-44 100 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Baldwin, Craig M               44  RMST    1:10.02       59.23   20.00
                28.66 
  4  Gwilliam, Glenn                40  RMST    1:09.02     1:12.98   15.00
                33.61 

Men 40-44 200 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Baldwin, Craig M               44  RMST    2:20.20     2:10.48   20.00
                29.52     1:01.29(31.77)    1:35.31(34.02)
  4  Gwilliam, Glenn                40  RMST    2:30.00     2:42.91   15.00
                34.74     1:14.45(39.71)    1:57.38(42.93)

Men 40-44 50 Meter Breaststroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Baldwin, Craig M               44  RMST      35.27       34.80   17.00

Men 40-44 100 Meter Breaststroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Baldwin, Craig M               44  RMST    1:18.63     1:18.36   20.00
                36.19 

Men 40-44 200 Meter Breaststroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Baldwin, Craig M               44  RMST    2:46.29     2:45.01   20.00
                37.28     1:19.18(41.90)    2:01.38(42.20)

Men 40-44 100 Meter Individual Medley Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Gwilliam, Glenn                40  RMST    1:20.19     1:20.23   17.00
                36.82 

Men 45-49 200 Meter Backstroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Wynes, Anthony G               48  RMST    3:29.81     3:30.37   17.00
                52.10     1:45.38(53.28)    2:38.60(53.22)

Men 45-49 50 Meter Butterfly Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  4  Wynes, Anthony G               48  RMST      50.00       48.34   15.00

Men 45-49 200 Meter Butterfly Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Wynes, Anthony G               48  RMST    4:04.30     4:04.19   17.00
                56.05   1:59.33(1:03.28)  3:02.67(1:03.34)

Men 45-49 200 Meter Individual Medley Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Wynes, Anthony G               48  RMST    3:30.00     3:26.89   17.00
                50.71     1:45.71(55.00)    2:41.89(56.18)

Men 45-49 400 Meter Individual Medley Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  3  Wynes, Anthony G               48  RMST    7:40.00     7:17.02   16.00
                55.25   1:57.56(1:02.31)    2:54.78(57.22)    3:50.55(55.77)
        4:47.25(56.70)    5:44.58(57.33)    6:31.05(46.47)

Men 55-59 50 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  3  Hong, Chun                     58  RMST      35.00       35.77   16.00

Men 55-59 200 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  5  Raful, Mitchell H              56  RMST    3:20.00     3:44.49   14.00
                48.08     1:43.83(55.75)                  

Men 55-59 50 Meter Breaststroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Hong, Chun                     58  RMST      45.00       43.35   17.00
---  Raful, Mitchell H              56  RMST    1:15.00          NS        

Men 55-59 50 Meter Butterfly Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  4  Raful, Mitchell H              56  RMST    1:00.00       59.45   15.00

Men 55-59 100 Meter Butterfly Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
---  Raful, Mitchell H              56  RMST    2:10.00          NS        

Men 65-69 100 Meter Butterfly Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  3  Paulson, Laurence W            69  RMST    1:40.84     2:02.50   16.00
                52.92 

Men 65-69 200 Meter Butterfly Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Paulson, Laurence W            69  RMST    3:54.99     4:29.11   20.00
                55.38   2:06.48(1:11.10)  3:21.61(1:15.13)

Men 65-69 100 Meter Individual Medley Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Paulson, Laurence W            69  RMST    1:42.11     1:54.02   20.00
                49.32 

Men 65-69 200 Meter Individual Medley Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
---  Paulson, Laurence W            69  RMST    3:44.82          DQ        
                53.41   1:54.26(1:00.85)  3:16.60(1:22.34)

Men 65-69 400 Meter Individual Medley Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Paulson, Laurence W            69  RMST    8:01.83     8:47.23   17.00
                55.40   2:05.00(1:09.60)  3:08.93(1:03.93)  4:11.15(1:02.22)
      5:33.07(1:21.92)                    7:51.07(2:18.00)

Men 70-74 50 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  3  Snowhite, Larry S              72  RMST      42.43       44.93   16.00

Men 70-74 100 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Snowhite, Larry S              72  RMST    1:43.08     1:38.14   17.00
                45.27 

Men 70-74 200 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  3  Snowhite, Larry S              72  RMST    4:06.59     4:42.30   16.00
                46.56                     2:38.56(1:52.00)

Men 75-79 50 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  Pilette, Sterling              76  RMST      42.00       43.64   17.00

Men 75-79 100 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Pilette, Sterling              76  RMST    1:45.00     1:39.19   20.00
                46.90 

Men 75-79 200 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Pilette, Sterling              76  RMST    3:45.00     3:46.89   20.00
                50.28     1:49.23(58.95)  2:50.50(1:01.27)

Men 75-79 50 Meter Breaststroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
---  Pilette, Sterling              76  RMST    1:13.00          DQ        

Men 75-79 50 Meter Butterfly Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Pilette, Sterling              76  RMST      58.00       44.46   20.00

Men 85-89 50 Meter Freestyle Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Manheim, Frank T               88  RMST      55.40       49.71   20.00

Men 85-89 50 Meter Backstroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Manheim, Frank T               88  RMST    1:00.00       55.10   20.00

Men 85-89 100 Meter Backstroke Finals
=========================================================================== 
 Pl  Name                          Age  Club  Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  Manheim, Frank T               88  RMST    2:10.00     2:08.15   20.00
                59.61 


Relay Results [Women | Men]

Women 160-199 200 Meter Medley Relay
=========================================================================== 
 Pl  Relay Name                               Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  3  RMST "A"                                   2:46.46     3:18.55   32.00
     1) Sidoti, Barbara F29              2) Moyer, Michelle A F56            
     3) Flynn, Merri F58                 4) Weigand, Elizabeth F56           

Women 200-239 200 Meter Freestyle Relay
=========================================================================== 
 Pl  Relay Name                               Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  RMST "A"                                   2:45.45     2:54.31   40.00
     1) Flynn, Merri F58                 2) Cox, Michele M F34               
     3) Moyer, Michelle A F56            4) Weigand, Elizabeth F56           

Men 120-159 200 Meter Freestyle Relay
=========================================================================== 
 Pl  Relay Name                               Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  RMST "A"                                   2:02.02     2:01.70   40.00
     1) Gwilliam, Glenn M40              2) Hanford, Jeremy P M36            
     3) Thomasian, Aram G M33            4) Raven, Arthur M21                

Men 120-159 800 Meter Freestyle Relay
=========================================================================== 
 Pl  Relay Name                               Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
---  RMST "A"                                   9:58.58          NS      NS
     1) Baldwin, Craig M M44             
     2) Gwilliam, Glenn M40              
     3) Hanford, Jeremy P M36            
     4) Orton, Adam M37                  

Men 120-159 200 Meter Medley Relay
=========================================================================== 
 Pl  Relay Name                               Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  RMST "A"                                   2:12.12     2:21.44   40.00
     1) Thomasian, Aram G M33            2) Hanford, Jeremy P M36            
     3) Raven, Arthur M21                4) Gwilliam, Glenn M40              

Mixed 120-159 800 Meter Freestyle Relay
=========================================================================== 
 Pl  Relay Name                               Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
---  RMST "A"                                  10:45.45          NS      NS
     1) Brightwell, Kim M F58            2) Raven, Arthur M21                
     3) Sidoti, Barbara F29              4) Thomasian, Aram G M33            

Mixed 160-199 200 Meter Freestyle Relay
=========================================================================== 
 Pl  Relay Name                               Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  RMST "A"                                   1:59.59     1:56.06   34.00
     1) Baldwin, Craig M M44             2) Bass, Amy H F48                  
     3) Shapiro, Margaret S F42          4) Orton, Adam M37                  
  4  RMST "B"                                   2:31.31     2:30.46   30.00
     1) Romero, Sharon D F24             2) Cox, Michele M F34               
     3) Raful, Mitchell H M56            4) Hong, Chun M58                   

Mixed 160-199 200 Meter Medley Relay
=========================================================================== 
 Pl  Relay Name                               Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  RMST "A"                                   2:19.19     2:12.63   34.00
     1) Orton, Adam M37                  2) Baldwin, Craig M M44             
     3) Bass, Amy H F48                  4) Shapiro, Margaret S F42          
  4  RMST "B"                                   2:45.45     3:02.71   30.00
     1) Cox, Michele M F34               2) Romero, Sharon D F24             
     3) Raful, Mitchell H M56            4) Hong, Chun M58                   

Mixed 200-239 200 Meter Freestyle Relay
=========================================================================== 
 Pl  Relay Name                               Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  2  RMST "A"                                   2:24.24     2:26.19   34.00
     1) Hyland, Cynthia L F58            2) Paulson, Laurence W M69          
     3) Sidoti, Barbara F29              4) Wynes, Anthony G M48             

Mixed 200-239 800 Meter Freestyle Relay
=========================================================================== 
 Pl  Relay Name                               Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
---  RMST "A"                                  13:32.32          NS      NS
     1) Hyland, Cynthia L F58            2) Paulson, Laurence W M69          
     3) Cox, Michele M F34               4) Wynes, Anthony G M48             

Mixed 200-239 200 Meter Medley Relay
=========================================================================== 
 Pl  Relay Name                               Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  RMST "A"                                   2:48.48     2:50.86   40.00
     1) Sidoti, Barbara F29              2) Wynes, Anthony G M48             
     3) Paulson, Laurence W M69          4) Hyland, Cynthia L F58            

Mixed 240-279 800 Meter Freestyle Relay
=========================================================================== 
 Pl  Relay Name                               Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
---  RMST "A"                                  13:22.22          NS      NS
     1) Flynn, Merri F58                 2) Moyer, Michelle A F56            
     3) Raful, Mitchell H M56            4) Snowhite, Larry S M72            

Mixed 280-319 200 Meter Freestyle Relay
=========================================================================== 
 Pl  Relay Name                               Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  RMST "A"                                   2:51.51     3:16.77   40.00
     1) Brightwell, Kim M F58            2) Manheim, Frank T M88             
     3) Manheim, Lucy M F76              4) Pilette, Sterling M76            

Mixed 280-319 200 Meter Medley Relay
=========================================================================== 
 Pl  Relay Name                               Seed Time  Final Time  Points 
=========================================================================== 
  1  RMST "A"                                   2:59.59     3:47.20   40.00
     1) Manheim, Lucy M F76              2) Brightwell, Kim M F58            
     3) Pilette, Sterling M76            4) Snowhite, Larry S M72            


Women | Men | Relays
Sponsor #42Sponsor #36Sponsor #41Sponsor #20Sponsor #25
Sponsor #59Sponsor #14Sponsor #29Sponsor #61Sponsor #49
Sponsor #62Sponsor #60Sponsor #43