2-Mile Cable National Championship

June 13, 1998
Lake Allatoona, GA

Hosted by
City of Atlanta Masters &
Dunwoody Aquatic Masters Program

WOMEN 25-29
	43:41        FRYER, BONNIE       LINS   26
	46.35        PHILLIPS, NICKI     MINN   28
	46.56        FRETZ, JO ANN       SNM    26
	50:04        MC LAUGHLIN,        OEVT   29
	               DENISE
	50:45        SUSSMAN, LAURA      OEVT   26
	54:79        MC CORMICK, KELLY   ACIC   27
	56:00        LAWHORN, KELLEY     DAMP   27
	1:06:08      POE, JEANNETTE      DAMP   28
	1:14:00      HORANGIC, DEANNE    OEVT   27

WOMEN 30-34
	54:17        VAZHENIN, IRINA     GAJA   33
	57:17        KAAP, WENDY         OEVT   31
	1:01:41      ANDERSON, DEBBIE    GAJA   33

WOMEN 35-39
	45:01        GROSSMAN, AMY       GAJA   37
	47:16        MC GEE, BETH        GAJA   36
	1:01:29      SCHOLLAERT, ARLENE  WCM    37

WOMEN 40-44
	1:07:33      ROSENKRANZ, JULIE   OEVT   40

WOMEN 45-49
	57:38        CUTLER, MARTHA      NCMS   49
	1:09:00      MOYNIHAN, KATHY     GAJA   48
	1:14:30      ADAMSON, JO         GAJA   49

WOMEN 50-54
	45:50        WILLIAMSON,         GAJA   50
	               FRANCINE
	56:30        LOTZ, CONDIT        GAJA   50
	1:00:53      RAPP, FREDERICKA    MICH   54

MEN 25-29
	46.29        HURD, ALLEN         OEVT   29
	53:48        GIBBONS, PAUL       DAMP   27

MEN 30-34
	38:21        GEISE, ROBERT       GCAM   34
	39:06        VAZHENIN, IGOR      GAJA   34
	39:21        FREDERICK, SCOTT    GAJA   31
	43:09        KAMMHOLZ,           GAJA   32
	               CORD-PATRICK
	44:11        ELMORE, PETER       CAMS   34
	45:30        TRENERRY, GRAEME    DAMP   32
	48:22        SMITH, THAD         GAJA   34

MEN 35-39
	38:39        ASBURY, DOUGLAS     NCMS   38
	39:03        GOERKE, DANIEL      GAJA   39
	49.54        MARSCHALL, JAY      OEVT   36
	51:08        BACHMANN, JOHN      OEVT   36
	1:09:09      MOYNIHAN, MARK      GAJA   38

MEN 40-44
	39:24        BOYD, DENNIS        RGSC   43
	40:18        EATON, GARY         GAJA   41
	43:27        LIST, MARK          PNA    42
	45:35        MASON, ROB          GAJA   42
	47:52        STEINMANN, MATT     OEVT   42
	52:12        RICHARDSON,         GAJA   41
	               CHARLES
	1:02:25      BEN-DAVID, DANIEL   DAMP   44
	1:09:09      SCHMALTZ, TOM       DAMP   44

MEN 45-49
	43:13        BENNETT, BRUCE      SPCO   45
	49:50        DORAN, VINNIE       OEVT   45
	51:31        LOTZ, WILLIAM       GAJA   49
	56:09        MAC INTYRE, W       GAJA   46
	               RALPH

MEN 50-54
	41:15        FRENCH, LEO         GRIN   50
	45:19        SORGE, BRETT        GAJA   50
	47:26        HEBERT, PAUL        CRAW   52
	50:17        ZEIGLER, JOHN       GAJA   52
	58:25        KAHN, MICHAEL       DAMP   52
	1:04:38      WHATLEY, CHARLES    AMS    53
	1:06:12      ARNOLD, THOMAS      GAJA   53
	1:11:08      FREEMAN, JAMES      CAMS   54

MEN 55-59
	41:56        HARASZTI, TEGZE     HBSC   56
	               (TEX)
	47:38        TESCH, ROBERT       WILD   57
	48:50        SULZBY, BILLY       UNAT   56
	52:48        WOLLER, RAYMOND     GAJA   57

MEN 60-64
	52:19        BRUNSTAD, GEORGE    CONN   63
	1:00:28      ADAMSON, JON        GAJA   61
	1:06:38      ALT, ROBERT         UNAT   62

MEN 65-69
	53:50        HUNGERFORD, BARNEY  1776   65
Sponsor #50Sponsor #36Sponsor #44Sponsor #20Sponsor #52
Sponsor #13Sponsor #45Sponsor #29Sponsor #33Sponsor #21Sponsor #49Sponsor #25
Sponsor #42Sponsor #43Sponsor #51Sponsor #47Sponsor #35Sponsor #41Sponsor #14