1998 Short Course Championships

Women's 25-29 Results

Women 50  Free 
Sponsor: BARBARA & LOWELL PINNEY            
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 HEATHER M. HAGEMAN        27 NCMS     23.81 11
 2 HEIDI E. HANNENIAN        27 SLUG     24.33  9
 3 SHARON K PATRICK          26 TOC      24.42  8
 4 KATHLEEN HARTNETT         26 WCM      24.99  7
 5 LOUISE M. MARTIN          29 MOVY     25.27  6
 6 CHRISTY E. LIPSON         28 RMM      25.36  5
 7 LYNNE BIR                 26 GRIN     25.46  4
 8 AMY TOMPKINS              27 NIAG     25.52  3
 9 GRETCHEN WASSERSTROM      29 MCMS     25.65  2
10 MICHELLE D GHIGGERI       29 WCM      25.91  1
11 SUSAN D. STRONG           26 WCM      25.95  -
12 RENEE M. WOODS            28 UNAT     26.25  -
13 DANICE K. EATON           26 SPM      26.27  -
14 KARIN GARDNER             29 PNA      26.47  -
15 KIMBERLY E GEIL           28 RMM      26.69  -
16 MARY A. BERGEN            27 SLUG     26.71  -
17 KIMBERLY D BRYANT         27 MCMS     26.84  -
18 KIM KRYZAN                28 C1776    27.04  -
19 CAROLE R. KAMMEL          29 ANCM     27.05  -
20 SHANNON KAMPE             26 MARK     27.06  -
21 CAREN L. MACLEAN          27 GCMT     27.19  -
22 DIANE MAROLDA             27 IM       27.22  -
23 DEBORAH TOPP              28 MVM      27.26  -
24 KATHRYN AMMON             27 MCMS     27.33  -
25 CHRISTY SHOEMAKER         29 RMM      27.43  -
26 LACEY STRICKLAND          28 EMP      27.49  -
27 SHANNON L. ASHBY          27 GRIN     28.00  -
28 MONICA J. BULLARD         26 MICH     28.08  -
29 JESSICA ELSNER            27 IM       28.59  -
30 JULIE L. MULLEN           29 VMST     28.86  -
31 LISA FAHEY                28 EMP      33.32  -
32 GENA DAUGHERTY            26 GRIN     34.20  -
33 MARY PIECZKO              27 GRIN     39.89  -
 
Women 100  Free 
Sponsor: IMAGE BUILDERS/ROWLAND PRINTING    
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 HEIDI E. HANNENIAN        27 SLUG     52.21 11
 2 HEATHER M. HAGEMAN        27 NCMS     52.81  9
 3 SHARON K PATRICK          26 TOC      53.14  8
 4 JENNIFER L RIDGE          29 IM       53.55  7
 5 KATHLEEN HARTNETT         26 WCM      54.25  6
 6 AMY TOMPKINS              27 NIAG     55.05  5
 7 GRETCHEN WASSERSTROM      29 MCMS     55.46  4
 8 KARI S ANDERSON           26 NEM      55.47  3
 9 LYNNE BIR                 26 GRIN     56.28  2
10 MICHELLE D GHIGGERI       29 WCM      56.33  1
11 CHERYL A. LONGFELLOW      28 RMM      56.93  -
12 KIMBERLY E GEIL           28 RMM      57.05  -
13 MEREDITH POPE             28 VMST     57.69  -
14 CHRISTY E. LIPSON         28 RMM      57.85  -
15 AMY L. HUMMEL             25 GCMT     57.86  -
16 PAULA E. JONES            29 VMST     58.12  -
17 KARIN GARDNER             29 PNA      58.56  -
18 KIMBERLY D BRYANT         27 MCMS     59.35  -
19 KIM KRYZAN                28 C1776    59.37  -
20 CHRISTY SHOEMAKER         29 RMM      59.51  -
21 DEBORAH TOPP              28 MVM      59.74  -
22 NICKI J. PHILLIPS         28 MINN   1:00.30  -
23 LACEY STRICKLAND          28 EMP    1:00.34  -
24 ANGIE L. SHOOK            27 GCMT   1:00.55  -
25 MONICA J. BULLARD         26 MICH   1:00.71  -
26 KATHRYN AMMON             27 MCMS   1:01.01  -
27 DIANE MAROLDA             27 IM     1:01.19  -
28 JESSICA ELSNER            27 IM     1:03.01  -
29 CARA L. OKLESHEN          25 RNTS   1:03.09  -
30 MELISSA THOMPSON          27 GRIN   1:03.42  -
31 JULIE L. MULLEN           29 VMST   1:03.75  -
32 TIFFANY A. MEYER          29 GCMT   1:04.18  -
33 CAROLINE KLINGENFUS       26 CHMS   1:13.19  -
34 LISA FAHEY                28 EMP    1:14.06  -
35 GENA DAUGHERTY            26 GRIN   1:21.60  -
 
Women 200  Free 
Sponsor: BAKER HILL, INC                    
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 HEIDI E. HANNENIAN        27 SLUG   1:52.53 11
 2 JENNIFER L RIDGE          29 IM     1:55.44  9
 3 SUSAN D. STRONG           26 WCM    2:00.96  8
 4 JENNIFER L JACOBS         29 IM     2:01.73  7
 5 KERSTEN ANNEGERS          29 IM     2:02.60  6
 6 MICHELLE D GHIGGERI       29 WCM    2:02.82  5
 7 CHERYL A. LONGFELLOW      28 RMM    2:04.25  4
 8 AMY TOMPKINS              27 NIAG   2:05.17  3
 9 ANN B. HILL               28 CRAW   2:05.35  2
10 MEREDITH POPE             28 VMST   2:06.41  1
11 PAULA E. JONES            29 VMST   2:06.46  -
12 DANICE K. EATON           26 SPM    2:07.73  -
13 ANGIE L. SHOOK            27 GCMT   2:09.65  -
14 KIM KRYZAN                28 C1776  2:10.18  -
15 NICKI J. PHILLIPS         28 MINN   2:10.58  -
16 KARIN GARDNER             29 PNA    2:10.73  -
17 WENDY BRINKER             25 TRIM   2:13.01  -
18 KIMBERLY E GEIL           28 RMM    2:13.27  -
19 REIKO L. GOLDSTEIN        29 SCAQ   2:15.39  -
20 CHRISTY SHOEMAKER         29 RMM    2:17.93  -
21 CARA L. OKLESHEN          25 RNTS   2:18.37  -
22 JULIA A. NEFCZYK          29 HUMU   2:26.80  -
23 ALEXANDRA WEYMOUTH        27 GRIN   2:37.17  -
24 MARY PIECZKO              27 GRIN   3:19.22  -
 
Women 500  Free 
Sponsor: "INDY 500"  CRAWFISH MASTERS       
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 HEIDI E. HANNENIAN        27 SLUG   5:01.91 11
 2 SUSAN D. STRONG           26 WCM    5:25.79  9
 3 JENNIFER L JACOBS         29 IM     5:31.68  8
 4 ANN B. HILL               28 CRAW   5:33.87  7
 5 MEREDITH POPE             28 VMST   5:39.08  6
 6 NICKI J. PHILLIPS         28 MINN   5:44.79  5
 7 ANGIE L. SHOOK            27 GCMT   5:46.21  4
 8 KATHY A. WEBSTER          29 IM     5:49.26  3
 9 PAULA E. JONES            29 VMST   5:51.83  2
10 KIMBERLY E GEIL           28 RMM    5:54.20  1
11 KIM KRYZAN                28 C1776  5:55.44  -
12 WENDY BRINKER             25 TRIM   5:57.03  -
13 KARIN GARDNER             29 PNA    5:57.51  -
14 CAROLE R. KAMMEL          29 ANCM   6:02.56  -
15 MONICA J. BULLARD         26 MICH   6:05.34  -
16 APRIL RUSCH               27 NMMS   6:07.45  -
17 JESSICA ELSNER            27 IM     6:11.81  -
18 JULIA A. NEFCZYK          29 HUMU   6:27.87  -
19 MICHELLE WARD             29 CHMS   6:28.83  -
20 ERIN L DIETSCH            29 UNAT   7:22.39  -
 
Women 1000  Free 
Sponsor: GEORGE BUTTERFIELD                 
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 SUSAN D. STRONG           26 WCM   11:25.26 11
 2 ANN B. HILL               28 CRAW  11:26.88  9
 3 CHRISTY E. LIPSON         28 RMM   11:50.15  8
 4 KATHY A. WEBSTER          29 IM    12:03.80  7
 5 KIM KRYZAN                28 C1776 12:30.18  6
 6 APRIL RUSCH               27 NMMS  12:53.73  5
 7 SANDRA LEHR               27 IM    13:20.19  4
 
Women 1650  Free 
Sponsor: GEORGE BUTTERFIELD                 
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 MEREDITH POPE             28 VMST  19:38.05 11
 2 KAREN L DUGGAN            27 WCM   19:49.84  9
 3 NICKI J. PHILLIPS         28 MINN  20:41.18  8
 4 KARIN GARDNER             29 PNA   20:46.88  7
 5 JULIA A. NEFCZYK          29 HUMU  23:00.77  6
 
Women 50  Back 
Sponsor: CIRCLE CITY SWIM WEAR              
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 KATHLEEN HARTNETT         26 WCM      27.63 11
 2 KARI S ANDERSON           26 NEM      28.32  9
 3 KIMBERLY D BRYANT         27 MCMS     28.73  8
 4 JAN HOWELL                26 WILD     28.89  7
 5 LYNNE BIR                 26 GRIN     30.12  6
 6 MARTHA TOWERS             26 TTEX     30.58  5
 7 KATHERINE PINGER          25 GRIN     31.44  4
 8 REBECCA L. RICE           25 IM       32.93  3
 9 REIKO L. GOLDSTEIN        29 SCAQ     32.98  2
10 JENNIFER A GLASER         27 GCMT     35.67  1
 
Women 100  Back 
Sponsor: TIMOTHY & PAULA MEYER-GOEDDE       
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 TANYA N LANE              26 SPM      58.95 11
 2 KATHLEEN HARTNETT         26 WCM    1:00.14  9
 3 KARI S ANDERSON           26 NEM    1:00.70  8
 4 KIMBERLY D BRYANT         27 MCMS   1:02.67  7
 5 JAN HOWELL                26 WILD   1:03.48  6
 6 KAREN L DUGGAN            27 WCM    1:04.60  5
 7 MARTHA B. ORTMAN          28 NEYN   1:05.02  4
 8 MARTHA TOWERS             26 TTEX   1:05.43  3
 9 LYNNE BIR                 26 GRIN   1:05.77  2
10 JENNIFER L JACOBS         29 IM     1:06.14  1
11 WENDY BRINKER             25 TRIM   1:08.37  -
12 MARY V. RYAN              26 GSM    1:09.68  -
13 REIKO L. GOLDSTEIN        29 SCAQ   1:09.85  -
14 SANDRA LEHR               27 IM     1:11.39  -
15 REBECCA L. RICE           25 IM     1:12.39  -
16 CAROLE R. KAMMEL          29 ANCM   1:14.40  -
 
Women 200  Back 
Sponsor: TIMOTHY & PAULA MEYER-GOEDDE       
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 TANYA N LANE              26 SPM    2:04.69 11
 2 KATHLEEN HARTNETT         26 WCM    2:11.15  9
 3 KARI S ANDERSON           26 NEM    2:11.77  8
 4 KIMBERLY D BRYANT         27 MCMS   2:15.40  7
 5 MARTHA B. ORTMAN          28 NEYN   2:20.35  6
 6 KAREN L DUGGAN            27 WCM    2:21.23  5
 7 MARTHA TOWERS             26 TTEX   2:21.63  4
 8 JENNIFER L JACOBS         29 IM     2:22.98  3
 9 PAULA E. JONES            29 VMST   2:29.76  2
10 WENDY BRINKER             25 TRIM   2:30.31  1
11 KATHY A. WEBSTER          29 IM     2:34.28  -
12 REIKO L. GOLDSTEIN        29 SCAQ   2:34.90  -
13 SANDRA LEHR               27 IM     2:36.55  -
14 CARA L. OKLESHEN          25 RNTS   2:37.85  -
15 APRIL RUSCH               27 NMMS   2:41.44  -
 
Women 50  Breast 
Sponsor: INTEL CORPORATION                  
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 LOUISE M. MARTIN          29 MOVY     30.53 11
 2 DANICE K. EATON           26 SPM      31.69  9
 3 KERSTEN ANNEGERS          29 IM       31.95  8
 4 CHRISTINE LOGAR           25 GCMT     32.23  7
 5 MARY A. BERGEN            27 SLUG     32.58  6
 6 SHARON K PATRICK          26 TOC      32.60  5
 7 DEBBIE M. SCHULTZ         29 RHMS     32.98  4
 8 GRETCHEN WASSERSTROM      29 MCMS     33.03  3
 9 SHANNON KAMPE             26 MARK     33.50  2
10 ANDREA M. COOK            25 GRIN     33.55  1
11 NATALIE KROOVAND          26 GRIN     34.10  -
12 CAROLE R. KAMMEL          29 ANCM     34.38  -
13 CAREN L. MACLEAN          27 GCMT     34.56  -
14 CHRISTY E. LIPSON         28 RMM      34.77  -
15 LACEY STRICKLAND          28 EMP      34.90  -
16 HEATHER M. HAGEMAN        27 NCMS     35.29  -
17 KIMBERLY MONAGHAN         28 MWCM     35.32  -
18 DAWN L. CARLSON           25 C1776    35.60  -
19 JULIE L. MULLEN           29 VMST     36.36  -
20 KATHRYN AMMON             27 MCMS     37.08  -
21 ELIZABETH MALKEMUS        28 GRIN     37.62  -
22 MARIA SIMOS               26 MICH     37.96  -
23 CAROLINE KLINGENFUS       26 CHMS     43.26  -
 
Women 100  Breast 
Sponsor: INTEL CORPORATION                  
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 LOUISE M. MARTIN          29 MOVY   1:05.82 11
 2 CHRISTINE LOGAR           25 GCMT   1:08.86  9
 3 DANICE K. EATON           26 SPM    1:09.43  8
 4 KERSTEN ANNEGERS          29 IM     1:09.54  7
 5 SHARON K PATRICK          26 TOC    1:10.50  6
 6 MARY A. BERGEN            27 SLUG   1:10.58  5
 7 DEBBIE M. SCHULTZ         29 RHMS   1:10.92  4
 8 KATHERINE PINGER          25 GRIN   1:12.61  3
 9 SHANNON KAMPE             26 MARK   1:13.02  2
10 KAREN L DUGGAN            27 WCM    1:13.13  1
11 ANDREA M. COOK            25 GRIN   1:13.59  -
12 CAREN L. MACLEAN          27 GCMT   1:15.19  -
13 CAROLE R. KAMMEL          29 ANCM   1:15.38  -
14 MONICA J. BULLARD         26 MICH   1:15.73  -
15 MARY V. RYAN              26 GSM    1:16.84  -
16 KIMBERLY MONAGHAN         28 MWCM   1:17.13  -
17 DIANE MAROLDA             27 IM     1:17.63  -
18 HEATHER K. BARNA          27 NEM    1:18.88  -
19 DAWN L. CARLSON           25 C1776  1:19.45  -
20 JULIE L. MULLEN           29 VMST   1:20.08  -
21 ELIZABETH MALKEMUS        28 GRIN   1:20.19  -
22 MARIA SIMOS               26 MICH   1:24.18  -
23 ERIN L DIETSCH            29 UNAT   1:31.10  -
24 CAROLINE KLINGENFUS       26 CHMS   1:32.60  -
 
Women 200  Breast 
Sponsor: UNITED SOLIDEAL COMPANY            
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 LOUISE M. MARTIN          29 MOVY   2:22.97 11
 2 TANYA N LANE              26 SPM    2:25.35  9
 3 CHRISTINE LOGAR           25 GCMT   2:30.48  8
 4 KERSTEN ANNEGERS          29 IM     2:31.04  7
 5 KATHERINE PINGER          25 GRIN   2:34.03  6
 6 MARY A. BERGEN            27 SLUG   2:34.42  5
 7 KAREN L DUGGAN            27 WCM    2:35.16  4
 8 DEBBIE M. SCHULTZ         29 RHMS   2:35.39  3
 9 DANICE K. EATON           26 SPM    2:36.72  2
10 HEATHER K. BARNA          27 NEM    2:46.39  1
11 CAREN L. MACLEAN          27 GCMT   2:46.96  -
12 MONICA J. BULLARD         26 MICH   2:48.01  -
13 KIMBERLY MONAGHAN         28 MWCM   2:50.10  -
14 ELIZABETH MALKEMUS        28 GRIN   2:50.37  -
15 JULIE L. MULLEN           29 VMST   3:02.34  -
 
Women 50  Fly 
Sponsor: CHRUCH, CHURCH, HITTLE & ANTRIM    
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 GRETCHEN WASSERSTROM      29 MCMS     27.11 11
 2 HEATHER M. HAGEMAN        27 NCMS     27.21  9
 3 SUSAN D. STRONG           26 WCM      27.85  8
 4 CHERYL A. LONGFELLOW      28 RMM      27.89  7
 5 RENEE M. WOODS            28 UNAT     28.49  6
 6 KATHERINE PINGER          25 GRIN     28.70  5
 7 ANDREA M. COOK            25 GRIN     28.90  4
 8 SHANNON MCCONAGHA         28 TRIM     29.17  3
 9 DIANE MAROLDA             27 IM       29.45  2
10 CHRISTY E. LIPSON         28 RMM      29.59  1
11 MICHELLE D GHIGGERI       29 WCM      29.64  -
12 MARTHA TOWERS             26 TTEX     29.85  -
13 LACEY STRICKLAND          28 EMP      31.04  -
14 DEBORAH TOPP              28 MVM      31.19  -
15 ELIZABETH MALKEMUS        28 GRIN     31.25  -
16 KATHRYN AMMON             27 MCMS     31.37  -
17 TIFFANY A. MEYER          29 GCMT     31.85  -
18 CHRISTY SHOEMAKER         29 RMM      31.92  -
19 MELISSA THOMPSON          27 GRIN     32.25  -
20 SHANNON L. ASHBY          27 GRIN     32.85  -
21 MARIA SIMOS               26 MICH     33.04  -
22 YEE-HAN CHU               29 SNM      40.55  -
23 JENNIFER A GLASER         27 GCMT     40.92  -
 
Women 100  Fly 
Sponsor: ANONYMOUS                          
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 HEIDI E. HANNENIAN        27 SLUG     58.13 11
 2 GRETCHEN WASSERSTROM      29 MCMS   1:01.21  9
 3 CHERYL A. LONGFELLOW      28 RMM    1:02.10  8
 4 SUSAN D. STRONG           26 WCM    1:02.11  7
 5 MARTHA B. ORTMAN          28 NEYN   1:02.18  6
 6 MARY V. RYAN              26 GSM    1:04.20  5
 7 SHANNON MCCONAGHA         28 TRIM   1:05.15  4
 8 MARTHA TOWERS             26 TTEX   1:06.17  3
 9 ANDREA M. COOK            25 GRIN   1:06.48  2
10 ELIZABETH MALKEMUS        28 GRIN   1:10.59  1
11 DEBORAH TOPP              28 MVM    1:13.16  -
12 MELISSA THOMPSON          27 GRIN   1:14.38  -
13 ALEXANDRA WEYMOUTH        27 GRIN   1:20.68  -
 
Women 200  Fly 
Sponsor: MEL & JUDY GOLDSTEIN               
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 JENNIFER L RIDGE          29 IM     2:12.97 11
 2 MARTHA B. ORTMAN          28 NEYN   2:21.78  9
 3 CHERYL A. LONGFELLOW      28 RMM    2:21.79  8
 4 MARTHA TOWERS             26 TTEX   2:22.49  7
 5 ANN B. HILL               28 CRAW   2:30.47  6
 6 KATHY A. WEBSTER          29 IM     2:31.94  5
 7 MARY V. RYAN              26 GSM    2:33.94  4
 8 ANGIE L. SHOOK            27 GCMT   2:38.69  3
 9 NICKI J. PHILLIPS         28 MINN   2:42.90  2
 
Women 100  IM
Sponsor: CIRCLE CITY SWIMWEAR               
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 HEIDI E. HANNENIAN        27 SLUG     59.84 11
 2 TANYA N LANE              26 SPM    1:00.34  9
 3 SHARON K PATRICK          26 TOC    1:00.93  8
 4 LOUISE M. MARTIN          29 MOVY   1:01.88  7
 5 JENNIFER L RIDGE          29 IM     1:02.53  6
 6 KERSTEN ANNEGERS          29 IM     1:02.98  5
 7 KATHLEEN HARTNETT         26 WCM    1:03.05  4
 8 MARTHA B. ORTMAN          28 NEYN   1:03.55  3
 9 GRETCHEN WASSERSTROM      29 MCMS   1:04.19  2
10 AMY L. HUMMEL             25 GCMT   1:04.37  1
11 MARY A. BERGEN            27 SLUG   1:04.42  -
12 DANICE K. EATON           26 SPM    1:04.71  -
13 DEBBIE M. SCHULTZ         29 RHMS   1:05.46  -
14 KATHERINE PINGER          25 GRIN   1:05.57  -
15 CAREN L. MACLEAN          27 GCMT   1:07.02  -
16 SHANNON MCCONAGHA         28 TRIM   1:07.14  -
17 CHRISTY E. LIPSON         28 RMM    1:08.89  -
18 LACEY STRICKLAND          28 EMP    1:09.26  -
19 DIANE MAROLDA             27 IM     1:09.36  -
20 KARIN GARDNER             29 PNA    1:09.98  -
21 REIKO L. GOLDSTEIN        29 SCAQ   1:10.98  -
22 CHRISTY SHOEMAKER         29 RMM    1:11.12  -
23 KIMBERLY E GEIL           28 RMM    1:11.63  -
24 DEBORAH TOPP              28 MVM    1:12.91  -
25 KIMBERLY MONAGHAN         28 MWCM   1:13.22  -
26 APRIL RUSCH               27 NMMS   1:13.23  -
27 DAWN L. CARLSON           25 C1776  1:16.48  -
 
Women 200  IM
Sponsor: TIM & KAREN LODGE                  
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 TANYA N LANE              26 SPM    2:09.13 11
 2 JENNIFER L RIDGE          29 IM     2:11.78  9
 3 SHARON K PATRICK          26 TOC    2:14.36  8
 4 KARI S ANDERSON           26 NEM    2:16.69  7
 5 KERSTEN ANNEGERS          29 IM     2:17.49  6
 6 MARTHA B. ORTMAN          28 NEYN   2:18.51  5
 7 KATHERINE PINGER          25 GRIN   2:21.43  4
 8 DEBBIE M. SCHULTZ         29 RHMS   2:21.77  3
 9 PAULA E. JONES            29 VMST   2:23.57  2
10 CHERYL A. LONGFELLOW      28 RMM    2:23.88  1
11 MARY V. RYAN              26 GSM    2:26.41  -
12 CAREN L. MACLEAN          27 GCMT   2:26.55  -
13 ANN B. HILL               28 CRAW   2:27.40  -
14 SHANNON MCCONAGHA         28 TRIM   2:28.49  -
15 ANGIE L. SHOOK            27 GCMT   2:29.01  -
16 HEATHER K. BARNA          27 NEM    2:31.15  -
17 REIKO L. GOLDSTEIN        29 SCAQ   2:35.95  -
18 KIMBERLY MONAGHAN         28 MWCM   2:36.71  -
19 CHRISTY SHOEMAKER         29 RMM    2:37.34  -
20 APRIL RUSCH               27 NMMS   2:37.62  -
21 REBECCA L. RICE           25 IM     2:38.38  -
22 MICHELLE WARD             29 CHMS   2:43.50  -
 
Women 400  IM
Sponsor: MEL & JUDY GOLDSTEIN               
 
PL Name                     Age Team      Time Points
-----------------------------------------------------
 1 JENNIFER L RIDGE          29 IM     4:40.84 11
 2 DEBBIE M. SCHULTZ         29 RHMS   5:02.22  9
 3 KAREN L DUGGAN            27 WCM    5:07.04  8
 4 PAULA E. JONES            29 VMST   5:11.49  7
 5 ANN B. HILL               28 CRAW   5:12.76  6
 6 ANGIE L. SHOOK            27 GCMT   5:15.57  5
 7 SHANNON MCCONAGHA         28 TRIM   5:17.85  4
 8 KATHY A. WEBSTER          29 IM     5:18.63  3
 9 HEATHER K. BARNA          27 NEM    5:23.13  2
10 CAROLE R. KAMMEL          29 ANCM   5:25.18  1
11 KIMBERLY MONAGHAN         28 MWCM   5:43.25  -
                                               
Sponsor #50Sponsor #45Sponsor #44Sponsor #51Sponsor #43
Sponsor #49Sponsor #36Sponsor #13Sponsor #25Sponsor #47Sponsor #41Sponsor #52
Sponsor #29Sponsor #42Sponsor #33Sponsor #35Sponsor #14Sponsor #20Sponsor #21