2004 Short Course National Championships

Psych Sheets

[Back to event listing]
Display Psych Sheet by age group
Display a printable version

Event 4 Men 1650 Yard Freestyle

=================================================== 
     Name                         Age Club     Time 
=================================================== 
  1  Patten, Bobby                 41 DAMM 16:20.00
  2  Shaffer, Mike G               38  VCM 16:40.00
  3  McConica, Jim                 53  VCM 16:59.00
  4  Vazhenin, Igor V              40 GAJA 16:59.40
  5  Drennen, Mark A               47 FACT 17:22.09
  6  Berryhill, Keith C            44 GAJA 17:24.20
  7  Barber, Jim D                 44  ISF 17:30.00
  8  Anderson, James               41 BDGR 17:40.54
  9  Hedrick, Tim K                40  VCM 17:42.00
 10  Allen, Robbie E               38  SKY 17:52.22
 11  Krauser, Larry B              50 INWM 17:54.95
 12  Gothberg, Brad A              41  WCM 18:00.00
 13  Golden, Ryan A                22 BGSU 18:08.08
 14  Krueger, David W              45 INWM 18:14.70
 15  Rabalais, Scott F             45 GAJA 18:17.56
 16  Ferroggiaro, Fred             50  TOC 18:20.00
 17  Hopson, Bruce E               38 SLAM 18:20.00
 18  Walker, Donald M              45 AAAA 18:29.50
 19  Harper, Buzz                  44 LAPS 18:30.00
 20  Wendt, George F               56   IM 18:40.00
 21  Stevens, Craig W              51 1776 18:42.00
 22  Huggins, Thomas E             40 SMMM 18:45.00
 23  Gundersen, Karl R             34 SLAM 18:45.26
 24  Bohm, Eric C                  37  WCM 18:48.73
 25  Halley, Franklin M            46 SWOM 18:52.00
 26  Nolte, Christopher C          47  RMM 18:59.00
 27  Endres, Paul D                40 SCAM 18:59.00
 28  Brezina, Randall G            50   IM 18:59.20
 29  Milligan, Robert B            38   IM 19:00.00
 30  Hughes, Keith W               42 CLVM 19:01.02
 31  Frazier, Russell R            49  SPM 19:02.00
 32  Miller, Brian A               31 RIDG 19:05.35
 33  Koppenhaver, Ken D            35 NIAG 19:15.00
 34  Buckley, Tim P                48 RAYS 19:15.00
 35  Saxton, Carl S                34   IM 19:15.00
 36  Heaney, Michael P             37  WCM 19:20.60
 37  Mattson, Mark E               33   IM 19:26.53
 38  Dybdahl, Eric T               44  PNA 19:40.00
 39  Sager, Don A                  53 GRIN 19:50.00
 40  Rushman, Christopher J        32 SWOM 20:01.00
 41  Spratt, Mark W                48  ISF 20:03.28
 42  Korner, Dale E                51 O*H* 20:05.00
 43  Liming, Craig B               53 ARIZ 20:05.55
 44  Jeromin, Mark E               26 MICH 20:08.88
 45  Platt, Jay R                  56 PAFC 20:14.97
 46  Willert, Daniel               61 GOST 20:30.00
 47  Kealy, Tom P                  47 IAMA 20:30.01
 48  Kaufman, Seth J               35  MAM 20:39.99
 49  Huneke, Jan C                 50 SWOM 20:41.45
 50  Osorio, Gabriel E             40 UNAT 20:59.32
 51  Harrison, David P             66 1776 21:00.00
 52  Delong, Gerry G               60 GOLD 21:00.00
 53  Hauflaire, Joseph E           55 GRIN 21:00.00
 54  Lewis, Mike A                 43 GRIN 21:00.00
 55  Kealy, Daniel E               45 IAMA 21:03.00
 56  Burson, William W             59  RMM 21:33.00
 57  Eger, Laszlo J                58  NEM 21:45.00
 58  Ghaffari, Manu                47  RMM 22:00.00
 59  Holzhausen, Brian J           32  ISF 22:00.00
 60  Dick, Bill M                  57  TOC 22:00.00
 61  Long, Dale R                  49  ISF 22:00.00
 62  Puryear, Stephen B            55  WCM 22:02.00
 63  Mester, Thomas R              52  SKY 22:07.00
 64  Dawson, Bill                  61 MELO 22:14.00
 65  Smith, Melvin H               61   IM 22:26.72
 66  Sidner, Dick A                55 NAST 22:30.00
 67  Gehant, Luc D                 33   IM 22:48.25
 68  Justinger, Stephen W          51 WMAC 22:59.00
 69  Redfield, Nicholas P          44 GOST 23:00.00
 70  Schwartz, Mark D              48 GCMT 23:18.21
 71  Tharp, Louis C                53 METR 23:21.91
 72  Swiger, Ralph B               47 VMST 23:25.00
 73  Hammond, Ted W                50 AKMS 24:00.00
 74  Fasbender, Barry A            66 STAN 24:04.14
 75  Chisholm, Dick                69 SWOM 24:08.31
 76  Evans, Leigh D                60 UNAT 24:30.00
 77  Liwosz, Richard J             41 GRIN 24:30.00
 78  Postich, Steve M              51 BGSU 24:30.85
 79  Mayo, Robert W                70  WCM 24:40.00
 80  Woods, Tom M                  61 VMST 25:02.00
 81  Mullins, Stephen M            71   IM 25:20.00
 82  Leengran, Wayne               73   IM 25:30.00
 83  Egelkraut, Elmer J            70 MICH 26:12.00
 84  Holland, Neil B               31 WMAC 26:58.00
 85  Samoya, Frank B               78 SWOM 27:42.00
 86  Dayton, Barry H               58   IM 28:15.00
 87  Reed, Francis J               64  ISF 28:33.00
 88  Brennan, Michael J            50 SMAC 28:50.00
 89  Daily, John R                 76 O*H* 29:38.00
 90  Edwards, James K              81  NEM 31:00.00
 91  Hochstrasser, John M          65 GOST 31:15.08
 92  Koblish, Arthur M             80   IM 32:00.00
 93  Silverstein, Lou              77 ARIZ 32:59.00
 94  Goldner, Fred H               77 CONN 33:28.00
 95  Jepsen, Jon M                 67 MTSC 35:41.10
 96  Cranch, John E                81 NIAG 39:17.00
Sponsor #42Sponsor #25Sponsor #43Sponsor #41Sponsor #49
Sponsor #29Sponsor #36Sponsor #50Sponsor #20Sponsor #13Sponsor #21Sponsor #35
Sponsor #52Sponsor #45Sponsor #51Sponsor #14Sponsor #44Sponsor #47Sponsor #33