Heat Results

Colonies Zone SCY Championship

Short Course Yards
Apr 15-17, 2011

Event 9, 400 Yard Freestyle Relay
Heat 2 Results
============================================================================ 
Lane Name                           Sex/Age  Club  Seed Time  Final Time         
============================================================================ 

  1  CUBU 'C'                          X18+  CUBU    5:00.00          DQ
     Perry, Elisabeth (F24)             Ruckstuhl, Mark T (M43)            
     Zamon, Frederick J (M69)           Froemke, Lara (F21)                
                29.40 

  2  BUMS 'A'                          X25+  BUMS    4:40.00     4:13.82
     Losinger, Matthew D (M38)          West, John A (M50)                 
     Brown, Jessica L (F28)             Smith, Jessica (F26)               
                29.30     1:01.32(32.02)    1:32.82(31.50)    2:06.98(34.16)
        2:37.42(30.44)    3:10.17(32.75)    3:40.65(30.48)    4:13.82(33.17)

  3  RMST 'C'                          X45+  RMST    4:15.15     4:10.73
     Levenson, Steven A (M57)           Brightwell, Kim M (F51)            
     Hajost, Cynthia M (F51)            Jay, Mike (M49)                    
                29.78     1:01.66(31.88)    1:32.44(30.78)    2:04.47(32.03)
        2:37.28(32.81)    3:09.89(32.61)    3:38.01(28.12)    4:10.73(32.72)

  4  RMST 'F'                          X25+  RMST    4:14.14     4:11.85
     Watson, Jason M (M32)              Cardy, Andrea M (F31)              
     Lichtblau, Jennifer L (F26)        Spanhak, Karl A (M31)              
                29.07     1:00.77(31.70)    1:31.84(31.07)    2:08.91(37.07)
        2:37.89(28.98)    3:09.54(31.65)    3:38.58(29.04)    4:11.85(33.27)

  5  WAVA 'A'                          X25+  WAVA    4:15.00     4:05.69
     Lai, V. V (M29)                    Whitney, Kami R (F33)              
     Voskuhl, Karri A (F26)             Iten, Christian P (M27)            
                                          2:01.31(2:01.31)                  
         2:11.07(9.76)    2:33.32(22.25)  3:36.06(1:02.74)    4:05.69(29.63)

  6  RMST 'D'                          X45+  RMST    4:24.24     4:33.28
     Johnson, Mindy (F47)               Paulson, Laurence W (M62)          
     Moyer, Michelle A (F48)            Moyer, Steven N (M53)              
                30.67     1:04.32(33.65)    1:38.85(34.53)    2:16.06(37.21)
        2:32.20(16.14)    2:49.08(16.88)    3:25.80(36.72)  4:33.28(1:07.48)

  7  GMUP 'A'                          X18+  GMUP    4:47.00     4:47.04
     Weidner, Robert K (M54)            Yu, Melanie J (F29)                
     Webb, Bob (M55)                    Cunningham, Catherine A (F24)      
                32.77     1:08.68(35.91)    1:39.30(30.62)    2:13.77(34.47)
        2:46.66(32.89)    3:22.74(36.08)                    4:47.04(1:24.30)

  8  CUBU 'B'                          X18+  CUBU    5:00.00     4:12.94
     Schmitt, Jacqueline (F19)          Jones, Mark (M48)                  
     Rasch, Bettina (F20)               Dantas-McCutcheon, Matt (M22)      
                32.61     1:07.88(35.27)    1:35.16(27.28)    2:04.69(29.53)
        2:37.07(32.38)    3:14.24(37.17)    3:41.33(27.09)    4:12.94(31.61)
Sponsor #51Sponsor #20Sponsor #29Sponsor #49Sponsor #43
Sponsor #52Sponsor #47Sponsor #35Sponsor #14Sponsor #45Sponsor #50Sponsor #21
Sponsor #42Sponsor #25Sponsor #44Sponsor #33Sponsor #13Sponsor #41Sponsor #36