Licensed to USMS National Office - For Office Use Only License
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 8/5/2011 09:04 AM
                   2011 US Masters Swimming Summer Nationals                   
                               Auburn University                               
                    Meet Program - Thursday, August 4, 2011                    
 
Event 6  Women 400 LC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
Heat 1 of 6 Timed Finals   
  3  Whalen, Nana                  74 GAJA                     11:55.61 
  4  Gogola, Laura                 75 MICH                     10:04.36 
  5  Durstein, Nancy               82 FACT                     11:25.01 
  6  Eisele, Barbara               81 BLF                      13:05.23 
Heat 2 of 6 Timed Finals   
  2  Sauer, De Ette                70 MOST                      9:05.45 
  3  Baldwin, Patricia             21 SKY                       8:30.00 
  4  Callaway, Linda               58 MOST                      8:29.45 
  5  Kregor, Janice                55 SKY                       8:29.92 
  6  Myer, Cynthia                 58 IMSC                      8:59.01 
Heat 3 of 6 Timed Finals   
  1  Smith, Melinda                59 O*H*                      8:10.00 
  2  Brooks, Catherine             63 AKMS                      7:59.02 
  3  Lyman, Carolyn                61 UTAH                      7:20.84 
  4  Quinn, Phyllis                56 TOC                       7:02.69 
  5  Guthrie, Sally                61 MICH                      7:19.85 
  6  Larson, Linda                 56 FLAQ                      7:24.62 
  7  Pohlmann, Mary                66 SLAM                      8:08.05 
  8  Volz, Kristin                 38 FLAQ                      8:15.06 
Heat 4 of 6 Timed Finals   
  1  Scott, Sheryl                 49 NEM                       6:51.24 
  2  Kryka, Nancy                  56 MINN                      6:41.26 
  3  Aziz, Kristin                 46 GAJA                      6:30.00 
  4  Frederic, Christine           47 SMS                       6:24.83 
  5  Froehlich, Kathryn            49 IM                        6:27.77 
  6  King, Rebecca                 31 SMS                       6:40.09 
  7  Camacho, Martha               46 MIL                       6:48.59 
  8  Protzman, Barbara             57 GOLD                      6:56.70 
Heat 5 of 6 Timed Finals   
  1  Lappin, Jeanne                56 GERM                      6:20.50 
  2  Ramnath, Fernette             46 SYSM                      6:09.00 
  3  Abner, Kelly                  21 FLAQ                      6:05.77 
  4  Crabbe, Colette               55 OREG                      6:01.10 
  5  Riley, Kimberlee              47 AMS                       6:03.50 
  6  Schickore, Jutta              47 DOC                       6:07.23 
  7  Kupan, Cheryl                 47 MESC                      6:20.00 
  8  Harris, Janet                 46 AGUA                      6:22.99 
Heat 6 of 6 Timed Finals   
  1  Carlson, Jennifer             32 RMST                      5:47.29 
  2  Latty, Nicola                 40 OUNA                      5:39.52 
  3  Koch Davis, Laura             35 WMST                      5:30.30 
  4  Marks, Jamie                  23 FLAQ                      5:20.00 
  5  Day, Nadine                   41 DANY                      5:28.39 
  6  Limke, Tobi                   36 NBAC                      5:35.69 
  7  Welting, Laureen              46 TOC                       5:42.54 
  8  Bennett, Ellen                48 SYSM                      5:58.32