Licensed to USMS National Office - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 7/19/2011 11:57 AM
                   2011 US Masters Swimming Summer Nationals                   
                               Auburn University                               
                                 Meet Program                                  
 
Event 28  Women 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
Heat 1 of 14 Timed Finals   
  1  Wolle, Marian E               83 SDSM                      2:52.00 
  2  Troy, Jean D                  84 FMM                       1:46.00 
  3  Bohl, Nan                     82 MOVY                      1:35.10 
  4  Campbell, Joan K              81 FACT                      2:02.81 
  5  Gogola, Laura J               75 MICH                      1:48.09 
  6  Petmecky, Dolores E           76 GAJA                      2:09.80 
  7  Stone, Marjorie               88 GCPS                      2:11.49 
  8  Dunivin, Anne A               95 GAJA                      5:06.70 
Heat 2 of 14 Timed Finals   
  1  Haase, Judith L               71 GAJA                      2:33.33 
  2  Czekala, Charlotte G          73 GAJA                      2:22.22 
  3  Newell, Sally                 74 INDY                      1:38.10 
  4  Schreiner, Beth               70 VMST                      1:24.14 
  5  Menk, Sally W                 73 GCPS                      1:44.62 
  6  Hutinger, Margie              71 FMM                       2:32.62 
  7  Ottosen, Sue C                68 GAJA                      2:07.00 
Heat 3 of 14 Timed Finals   
  1  Smith, Diane G                66 CVMM                      1:39.00 
  2  Ridout, Nancy J               69 TAM                       1:29.50 
  3  Webb, Linda                   66 FLAQ                      1:25.50 
  4  Veater, Betty B               65 GAJA                      1:25.00 
  5  Mitchell, Jeannie R           65 GOLD                      1:25.29 
  6  Dameron, Pam D                66 QMST                      1:29.00 
  7  Buccino, Vicki                65 SMS                       1:38.74 
  8  Manheim, Lucy M               69 RMST                      1:57.80 
Heat 4 of 14 Timed Finals   
  1  Larson, Joyce M               61 GAJA                      1:41.50 
  2  Flinn, Emma                   62 NCMS                      1:20.13 
  3  Miller, Celeste               61 SNM                       1:16.00 
  4  Val, Laura B                  60 TAM                       1:06.00 
  5  Williamson, Francine S        63 GAJA                      1:13.16 
  6  Lim-Sharpe, Judy              60 ANCM                      1:20.00 
  7  Felton, Anezka G              63 TOC                       1:25.47 
Heat 5 of 14 Timed Finals   
  1  Moore, Deborah S              49 GAJA                      2:00.00 
  2  Wolff, Celia                  45 NCMS                      1:14.20 
  3  Hooe, Donna L                 49 GAJA                      1:13.27 
  4  McClure, Pam                  48 RAY                       1:38.21 
  5  Lavery, Catherine F           52 GAJA                      1:19.27 
  6  Knowles, Nancy C              54 SWIF                      1:30.93 
  7  Many, Cecile                  57 SMS                       1:29.91 
Heat 6 of 14 Timed Finals   
  1  Sharpe, Pamela E              58 GAJA                      1:19.30 
  2  Del Greco, Jane B             55 IM                        1:17.35 
  3  Glassman, Debbie A            58 PNA                       1:14.90 
  4  Sargeant, Pat A               58 GOLD                      1:10.20 
  5  Betts, Nancy R                55 VMST                      1:12.00 
  6  Wymelenberg, Lynn A           56 RMST                      1:17.26 
  7  Watts, Sue N                  57 1776                      1:18.57 
  8  Hinson, Jan D                 57 BSLM                      1:27.16 
Heat 7 of 14 Timed Finals   
  1  Grilli, Tracy L               54 NEM                       1:16.20 
  2  Brown, Denise H               52 MICH                      1:15.51 
  3  Woodard, Alis Rojas           51 NCMS                      1:14.89 
  4  Wheeler, Barbara C            54 TAM                       1:13.00 
  5  Kusseling, Brooke L           51 RMST                      1:14.85 
  6  Carpenter, Kelley C           54 SYSM                      1:15.22 
  7  Almand, Jennifer C            53 GAJA                      1:15.75 
  8  Migliozzi, Colette I          51 HUNT                      1:17.63 
Heat 8 of 14 Timed Finals   
  1  Roebuck, Mary H               50 FACT                      1:11.06 
  2  Buck, Donna M                 52 OREG                      1:10.38 
  3  Ingraham, Susan R             52 MOST                      1:07.23 
  4  Jones, Eney                   51 DAMM                      1:02.97 
  5  Parker Palace, Kelly          50 VMST                      1:05.83 
  6  Groselle, Laura L             51 SYSM                      1:09.00 
  7  Fedako, Cathy A               50 SYSM                      1:10.92 
  8  Hajost, Cynthia M             51 RMST                      1:12.23 
Heat 9 of 14 Timed Finals   
  1  Qualls-Kalafut, Mary E        46 RAY                       1:11.62 
  2  Petersen, Stephanie O         49 SLAM                      1:10.50 
  3  Countryman, Marianne          47 GAJA                      1:10.20 
  4  Stevens, Kimberly J           46 IM                        1:01.90 
  5  Welting, Laureen K            46 TOC                       1:03.04 
  6  Mc Gee, Beth O                49 GAJA                      1:10.50 
  7  Johnson, Mindy                48 RMST                      1:11.35 
  8  Cabada, Maria                 48 MIL                       1:12.89 
Heat 10 of 14 Timed Finals   
  1  Tarver, Stacy L               41 GOMT                      1:23.00 
  2  Tucker, Mary G                41 SYSM                      1:14.34 
  3  LeClair, Dale A               42 GOLD                      1:06.82 
  4  Dawson, Deborah               43 NBAC                      1:04.00 
  5  Ridge, Jennifer               43 IM                        1:04.21 
  6  Rietz, Heather                43 EXCL                      1:08.02 
  7  Wrolson, Kelly M              44 GAJA                      1:20.29 
  8  Weselman, Kelly O             41 GAJA                      1:25.00 
Heat 11 of 14 Timed Finals   
  3  Hankins, Malena               38 GAJA                      1:09.87 
  4  Coley, Allison L              35 AGUA                      1:05.88 
  5  Zak, Heather L                35 SWIM                      1:06.00 
  6  Gangloff, Karen A             29 AMS                       1:25.00 
Heat 12 of 14 Timed Finals   
  1  Stemper, Michelle A           34 RAY                       1:20.00 
  2  Sarbacker, Sarah              32 MTSC                      1:11.65 
  3  Hildebrand, Dawn              30 NCMS                      1:04.58 
  4  Carlson, Jennifer M           32 RMST                      1:01.71 
  5  Howland, Heather              31 IM                        1:09.16 
  6  Barbosa, Shiana K             34 NCMS                      1:12.44 
  7  Benner, Amy L                 28 EAJM                      1:10.80 
  8  Seaman, Kim A                 28 GAJA                      1:11.35 
Heat 13 of 14 Timed Finals   
  1  Trimble, Ginny                27 DAS                       1:08.00 
  2  Holman, Sara E                25 GSC                       1:06.50 
  3  Hibbard, Kate                 27 VMST                      1:06.50 
  4  Gill, Meg B                   26 TOC                         59.90 
  5  O'Leary, Britta               27 GAJA                      1:02.00 
  6  Holman, Mary E                25 GSC                       1:06.50 
  7  Dominguez, Kristin A          26 ART                       1:07.15 
  8  Vazhenin, Anastacia I         27 POSE                      1:08.27 
Heat 14 of 14 Timed Finals   
  1  Pelaez, Cristina D            24 NOVA                      1:12.01 
  2  Curran, Caitie B              24 GAJA                      1:11.26 
  3  Hammann, Amy                  21 PHX                       1:03.20 
  4  Van Matre, Traci A            24 WMST                      1:01.00 
  5  Ewing, Emile C                24 AMS                       1:03.00 
  6  Harlow, Megan M               24 GAJA                      1:08.50 
  7  Servedio, Kari A              20 UNAT                      1:11.51 
  8  Clark, Laura C                24 SKY                       1:12.22