2011 Summer National Championships

Psych Sheets

[Back to event listing]
Display Psych Sheet by age group

Event 5 Men 400 Meter Individual Medley

=================================================== 
     Name                         Age Club     Time 
=================================================== 
  1  Bathazi, Istvan               33 NCMS  4:39.60
  2  Alban, Doug M                 25 NBAC  5:05.11
  3  Von Jouanne, Roger            50 MATT  5:12.00
  4  Holland, Dave                 44 VMST  5:14.28
  5  Rubocki, John S               41 SAWS  5:14.69
  6  Theilemann, Ryan S            27 CARS  5:15.76
  7  Kondratev, Juri P             33 AGUA  5:22.00
  8  Dickson, Kurt F               44 ARIZ  5:22.44
  9  Hiltabiddle, Steve            45  JAM  5:25.00
 10  Sauer, Jim                    54 TXLA  5:28.00
 11  Baca, Alexander K             21 MACH  5:28.40
 12  Waud, Timothy P               44 OREG  5:28.86
 13  Livingston, Terry             44  BLU  5:30.00
 14  Garza, Richard J              23 FLAQ  5:31.77
 15  Hamilton, Nathan              43  SNM  5:32.95
 16  Biles, James B                50 WMAC  5:35.50
 17  Wasserman, Neil R             56 O*H*  5:37.55
 18  Seagraves, Bob A              55 GTTM  5:40.48
 19  Day, Lawrence J               60 MICH  5:44.60
 20  Thompson, Anthony G           47 MOVY  5:44.61
 21  Matysek, Jim                  52 SYSM  5:48.76
 22  Karren, Kelly S               38 UTAH  5:51.41
 23  Bliss, Thomas G               57 YCFM  5:52.50
 24  Kerns, Hubie                  62  VCM  5:53.91
 25  Cannon, Richard P             54  CVM  5:55.01
 26  Hendrick, Marty               53 FLAQ  5:55.93
 27  Schmall, Thomas H             34  SMS  5:56.50
 28  Hancock, Thomas               48 RATS  5:57.31
 29  Wood, Larry W                 57 TXLA  5:58.00
 30  Washburne, Brent C            50 OREG  6:00.00
 31  Wright, Robert E              57  DOC  6:02.96
 32  Blanco, Alonso O              37 MOST  6:06.48
 33  Anderson, Earl E              47 NCMS  6:06.58
 34  Jones, Judd                   53 GKMS  6:08.02
 35  Sealey, Thomas B              51 GAJA  6:09.87
 36  Brown, Robert V               59 SYSM  6:10.00
 37  Van Nort, Steven              60 LAPS  6:11.66
 38  Taylor, Donald                61  QSE  6:15.00
 39  Couch, Bob E                  64 SYSM  6:18.45
 40  Enright, Richard              59 UNAT  6:25.00
 41  Willis, Gregory B             63 LAPS  6:31.17
 42  Eng, David G                  53  AWJ  6:32.92
 43  Rollins, Bruce W              62 WMST  6:39.56
 44  Anderson, Don                 46 SSMS  6:42.00
 45  Freshley, Mike R              70 SDSM  6:45.00
 46  Pardo, Robert R               38 FLAQ  6:50.00
 47  Bailey, Conner                65  AMS  6:54.52
 48  Gambrel, Patrick A            57  NEM  6:56.25
 49  McCarty, Thomas E             66  TOC  7:01.00
 50  Bernstein, Richard F          65 AGUA  7:05.00
 51  Zeigler, John V               66 GAJA  7:10.55
 52  Swiger, Ralph B               55 VMST  7:23.10
 53  Lauer, William J              77 GKMS  7:25.13
 54  Good, Larry A                 77 SLAM  7:41.18
 55  Winokur, Eliot                67 METR  7:55.00
 56  Stolz, Hal F                  77 GAJA  8:15.16
 57  Holmes, Douglas A             75  SMS  8:57.00
 58  Bronk, Burt V                 80  DAS 10:07.60
 59  Ray, Craig                    73 GAJA 11:15.00
 60  Goldstein, Simon              74 ARIZ 11:21.62
 61  Mitchell, Jack                84 GAJA 15:00.00
Sponsor #47Sponsor #42Sponsor #41Sponsor #20Sponsor #14
Sponsor #44Sponsor #36Sponsor #25Sponsor #51Sponsor #49Sponsor #35Sponsor #52
Sponsor #43Sponsor #29Sponsor #33Sponsor #45Sponsor #21Sponsor #50Sponsor #13