2011 Summer National Championships

Psych Sheets

[Back to event listing]
Display Psych Sheet by age group

Event 3 Men 1500 Meter Freestyle

=================================================== 
     Name                         Age Club     Time 
=================================================== 
  1  Wells, D Scott                50 EAJM 17:32.26
  2  Vazhenin, Igor                47 POSE 18:29.47
  3  Berryhill, Keith              52  RAY 18:30.00
  4  Karas, Paul G                 56 MICH 18:39.31
  5  Rodriguez, Ramses             39 SYSM 18:53.34
  6  Kondratev, Juri P             33 AGUA 18:59.00
  7  Pohnert, Steven C             41 RMST 19:10.90
  8  Kriger, Joel                  58 SYSM 19:20.10
  9  Waud, Timothy P               44 OREG 19:24.00
 10  Biles, James B                50 WMAC 19:30.25
 11  Jackson, Dale E               51 MICH 19:48.00
 12  Copeland, Rob                 55 GAJA 19:56.09
 13  Newman, Steven M              49 BDGR 20:00.00
 14  Aumiller, Joe F               54 MICH 20:17.72
 15  Boldt, William S              51  AMS 20:20.00
 16  Thompson, Frank L             60 MICH 20:24.24
 17  Lautman, Scott M              59  PNA 20:33.52
 18  Wright, Robert E              57  DOC 20:36.77
 19  Knowles, Percival A           56 SWIF 20:43.67
 20  Kerns, Hubie                  62  VCM 20:44.21
 21  Milburn, David                50 MATT 20:54.81
 22  Anderson, Earl E              47 NCMS 21:15.23
 23  Perry, Andrew M               43 GAJA 21:18.00
 24  Klenzak, Andy                 45 GAJA 21:20.00
 25  Hendrick, Marty               53 FLAQ 21:21.23
 26  Campbell, Chris               50  MVM 21:40.00
 27  McNamara, Paul (Tank) F       48 GAJA 21:41.00
 28  Brown, Perry                  59 NORT 21:42.23
 29  Welander, Tom                 45 UNAT 21:45.00
 30  Kolb, Karl A                  50  NEM 21:49.00
 31  Wasserman, Neil R             56 O*H* 22:15.00
 32  Willis, Gregory B             63 LAPS 22:15.41
 33  Larson, Allen J               58 OREG 22:25.41
 34  Bennewitz, Kirk T             57   IM 22:30.39
 35  Goldberg, Bruce D             60 DAMM 23:01.11
 36  Foote, David E                61  VCM 23:10.00
 37  Galletly, Sandy               69 VMST 23:16.48
 38  McCarty, Thomas E             66  TOC 23:30.00
 39  Bernstein, Richard F          65 AGUA 23:30.00
 40  Quanrud, John O               65 GAJA 24:10.65
 41  Bergstrom, Robert W           70  FMT 25:30.03
 42  Finn, Bertram P               71  CAP 27:18.88
 43  Chisholm, Dick                77 O*H* 28:51.92
 44  Meintjies, Bruce E            70  FLA 28:55.47
 45  Dye, Dean                     70 SYSM 29:50.00
 46  Dillon, Thomas J              70 PCAT 30:23.50
 47  Wolle, Jordan B               83 SDSM 34:09.32
Sponsor #42Sponsor #43Sponsor #35Sponsor #50Sponsor #20
Sponsor #14Sponsor #36Sponsor #51Sponsor #52Sponsor #47Sponsor #13Sponsor #49
Sponsor #29Sponsor #25Sponsor #21Sponsor #45Sponsor #33Sponsor #41Sponsor #44