Licensed to USMS National Office - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 7/26/2010 04:42 PM
                   2010 US Masters Swimming Summer Nationals                   
                             San Juan, Puerto Rico                             
                   Meet Program - Thursday, August 12, 2010                    
 
Event 39  Women 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
Heat 1 of 5 Timed Finals   
  2  Roth, Karin                   62 PRM                       6:50.00 
  3  Quill, Catherine J            60 ELG                       3:34.99 
  4  McDowell, Teresa W            60 SLAM                      3:30.32 
  5  May, Jo B                     62 MOST                      4:47.14 
  6  Hlavacek, Ida M               68 VMST                      4:46.56 
  7  Boak, Carolyn                 65 WMST                      3:30.00 
  8  Caron, Aagje A                69 GBM                       4:15.62 
  9  Kron, Lilly                   79 O*H*                      5:03.48 
Heat 2 of 5 Timed Finals   
  2  Callaway, Linda S             57 MOST                      4:27.46 
  3  Smith, Melinda J              58 O*H*                      4:11.47 
  4  Kryka, Nancy                  55 MINN                      3:35.00 
  5  Valdez, Elaine S              55 MOST                      2:57.11 
  6  Braaten, Kitten               55 VMST                      3:34.34 
  7  Quinn, Phyllis E              55 TOC                       4:00.00 
  8  Larson, Linda L               55 FLAQ                      4:13.43 
Heat 3 of 5 Timed Finals   
  1  Chin-Ogilvie, Adrienne        50 FLAQ                      5:04.71 
  2  Beck, Pam                     53 O*H*                      3:40.01 
  3  Meyer, Marguerite             51 TOC                       3:10.90 
  4  Iseppi, Esther                52 AMT                       2:56.00 
  5  Cook, Jenny L                 52 SCAQ                      2:44.25 
  6  Castro, Leticia               50 GOLD                      2:54.50 
  7  Ingraham, Susan R             51 MOST                      3:05.95 
  8  Devanney, Celia C             53 GOLD                      3:15.05 
  9  Della Torre, Signe A          50 CM                        3:41.00 
Heat 4 of 5 Timed Finals   
  2  Hooe, Donna L                 48 GAJA                      3:44.88 
  3  Vanderpoel, Nicole L          46 CMS                       2:52.35 
  4  Ramnath, Fernette P           45 SYSM                      3:05.00 
  5  Streater, Barbara A           39 VMST                      3:23.05 
  6  Valerio, Maria                38 CM                        2:41.72 
  7  Mayville-Armas, Janey C       36 FLAQ                      2:42.26 
  8  Day, Nadine K                 40 CSTM                      2:39.77 
Heat 5 of 5 Timed Finals   
  1  Kenline, Jaclyn B             22 WMST                      2:45.29 
  2  Wilson, Nicole                19 FLAQ                      2:30.48 
  3  Clapp, Marissa L              23 RICE                      2:23.00 
  4  Marks, Jamie L                22 FLAQ                      2:25.41 
  5  Holasova, Kristyna            18 FLAQ                      2:35.55 
  6  West, Meredith A              26 MMSW                      3:35.00 
  7  Merritt, Erin M               26 AGUA                      2:45.50 
  8  Blocker, Vicki S              27 RICE                      2:56.65 
  9  Koch Davis, Laura K           34 WMST                      2:32.62 
 10  Martin, Jennifer M            30 FLAQ                      3:17.54