2010 Summer National Championships

Psych Sheets

[Back to event listing]
Display Psych Sheet by age group

Event 40 Men 200 Meter Butterfly

=================================================== 
     Name                         Age Club     Time 
=================================================== 
  1  Grabl, Lukas                  19 FLAQ  2:05.05
  2  Haupt, Matt R                 30 SNOW  2:07.09
  3  Korotkin, Jason T             24 UNAT  2:09.42
  4  Villegas, Felipe              19 FLAQ  2:17.77
  5  Perfanov, Val                 25 PAFC  2:18.52
  6  Rubocki, John S               40 SAWS  2:19.75
  7  Twichell, Brandon J           27 UNAT  2:20.88
  8  Lee, Lawrence B               42 NCMS  2:23.41
  9  Welch, Corey L                27 GOLD  2:23.54
 10  Roddin, Jeffrey H             41 ANCM  2:24.01
 11  Perez, Arnaldo A              48   CM  2:25.55
 12  Tatterson, Bryan R            46 FLAQ  2:28.00
 13  Dickson, Kurt F               43 ARIZ  2:28.99
 14  Fernandez, Carlos A           41 FLAQ  2:31.42
 15  Malone, Kenneth G             46 UNAT  2:32.00
 16  Lockaby, Jay                  40 SYSM  2:32.89
 17  Figueroa Ortiz, Victor J      26  PRM  2:34.62
 18  Lautman, Scott M              58  PNA  2:36.77
 19  Cordero, William              43   IM  2:37.00
 20  Sax, William C                41 GMUP  2:38.68
 21  Guadagni, Peter M             55  WCM  2:43.67
 22  Cue, Juan                     51   CM  2:46.30
 23  Finney, Peter C               43  MAM  2:46.40
 24  Burns, Joel J                 64 FLAQ  2:47.35
 25  Tujo, Christian F             39 OREG  2:48.00
 26  Cleary, Kevin H               27 OREG  2:49.20
 27  Beniquez, Alberto             40  PRM  2:50.22
 28  Thompson, Anthony G           46 MOVY  2:50.64
 29  Valley, Eric                  49  PNA  2:53.38
 30  Krongaard, Jeffrey S          56 ARIZ  2:55.00
 31  Vargas, Daniel                50 ARIZ  2:55.46
 32  Matysek, Jim                  51 SYSM  2:58.00
 33  Pohnert, Steven C             40 RMST  2:58.60
 34  Stark, Allen L                61 OREG  2:59.99
 35  Green, James M                66 NCMS  3:03.18
 36  Willis, Gregory B             62 LAPS  3:05.45
 37  Mayol, Edward                 56  PRM  3:10.00
 38  Mc Gregor, Cary D             60  MAM  3:19.43
 39  Teel, John D                  63 GAJA  3:20.00
 40  Noble, Dave N                 67 MOVY  3:23.00
 41  Buckley, Mark                 57  SCA  3:27.08
 42  Zeigler, John V               65 GAJA  3:29.11
 43  Stolz, Hal F                  76 GAJA  3:45.00
 44  Nakazawa, Muraji              54 RMST  3:55.00
 45  Winokur, Eliot                66   CM  3:56.31
 46  Sanchez Alvarez, Jaime        71  DOM  4:00.45
 47  Fleming, Jack C               75  USF  4:08.26
 48  Marchbanks, Jerry L           75 MOST  4:08.35
 49  Ashare, Edward                69 UNAT  4:30.00
 50  Baird, Justus                 67 GAJA  4:30.20
Sponsor #20Sponsor #35Sponsor #41Sponsor #44Sponsor #50
Sponsor #45Sponsor #29Sponsor #51Sponsor #21Sponsor #47Sponsor #14Sponsor #25
Sponsor #36Sponsor #49Sponsor #43Sponsor #33Sponsor #13Sponsor #42Sponsor #52