2010 Summer National Championships

Psych Sheets

[Back to event listing]
Display Psych Sheet without age groupings

Event 1 Women 800 Meter Freestyle

=================================================== 
     Name                         Age Club     Time 
=================================================== 
18-24
  1  Wilson, Nicole                19 FLAQ  9:34.86
  2  Dickson, Kelsey A             21 ARIZ  9:50.99
  3  Holman, Sara E                24  GSC 10:05.00
  4  Holasova, Kristyna            18 FLAQ 10:10.10
  5  Hudak, Courtney C             24 SYSM 10:35.00
  6  Beagle, Jean E                20 MOST 11:04.21
  7  Carlson, Mary E               23  TGM 11:47.17
  8  Murphy, Siobhan C             24 FLAQ 12:08.08
  9  Ribar, Morgan E               21 FLAQ 12:29.60
25-29
  1  Wenzel, Katharine T           27 FLAQ 10:53.62
  2  Loper, Tracey E               27  CMS 11:14.58
  3  Fadeley, Jillian R            27 KAMS 12:07.21
30-34
  1  Hennessey, Katherine C        32 UNAT 10:05.16
  2  McLuckie, Lisa                31 FLAQ 11:30.95
35-39
  1  Valerio, Maria                38   CM 10:37.37
  2  Legaspi, Kelly A              39 FLAQ 12:00.00
  3  Hannon, Martina V             39  LVM 14:03.00
40-44
  1  Smith, Jody L                 41  MVM 10:03.13
  2  Visser, Linda                 40 ORLM 10:38.00
  3  LeClair, Dale A               41 GOLD 11:06.51
  4  Nogueras, Beilla H            42   CM 12:04.64
  5  Fahey, Lisa                   40 AGUA 12:30.53
  6  Brundage, Cheryl Y            43 SWYM 12:43.47
  7  Karkoviata, Leonie            41 SWYM 14:00.00
  8  Goldfinger, Marcia R          41 FLAQ 16:10.43
45-49
  1  Welting, Laureen K            45  TOC 10:11.65
  2  Krattli, Caroline             48 SDSM 10:16.05
  3  Ramnath, Fernette P           45 SYSM 10:44.07
  4  Aziz, Kristin A               45 GAJA 11:00.00
  5  Hamel, Laura                  46 SYSM 11:23.67
  6  Bennett, Sarah L              47 FLAQ 13:09.88
  7  Derr, Kirsten L               46  CMS 13:15.00
  8  Keeney, Cheryl M              47 FLAQ 15:42.07
50-54
  1  Cook, Jenny L                 52 SCAQ 10:19.65
  2  Iseppi, Esther                52  AMT 10:55.00
  3  Devanney, Celia C             53 GOLD 10:58.00
  4  Groselle, Laura L             50 O*H* 11:00.00
  5  Cipriano, Deborah R           53  GSM 11:17.22
  6  Grilli, Tracy L               53  NEM 11:25.00
  7  Cuda, Suzanne E               50 MOST 12:20.34
  8  Ehlers, Shawn A               53 AGUA 14:00.02
  9  Colorado, Sandra M            53  PRM 17:15.34
 10  Grady, Marci A                52 FLAQ 17:18.80
55-59
  1  Denby, Karlene                57  ISF 11:44.96
  2  Rothenberg, Diane F           57 O*H* 12:15.00
  3  Protzman, Barbara             56 GOLD 12:18.35
  4  Wymelenberg, Lynn A           55 RMST 13:10.00
  5  Frayne, Anne M                56  DRM 14:25.78
  6  Harms, Kildine J              56  WCM 15:30.85
  7  Yoder, Margie E               58  CMS 18:00.00
  8  Sellers, Melanie B            58 SWYM 18:35.83
  9  Grajales, Maritza E           55  PRM 20:00.00
60-64
  1  Hare, Frances E               60 AGUA 12:25.00
  2  Stark, Carol R                62 OREG 22:14.18
65-69
  1  Hlavacek, Ida M               68 VMST 16:15.71
  2  Fisken, Kathleen C            68 ANCM 18:53.95
75-79
  1  Stowell, Diane M              76 HIMA 16:30.25
Sponsor #36Sponsor #49Sponsor #45Sponsor #33Sponsor #43
Sponsor #35Sponsor #13Sponsor #41Sponsor #25Sponsor #50Sponsor #42Sponsor #29
Sponsor #47Sponsor #44Sponsor #14Sponsor #51Sponsor #52Sponsor #20Sponsor #21