2003 Long Course National Championships

Mixed Relay Results

Final Results

Mixed 76-99 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Colonials 1776-DV  'A'                                      1:54.96  
     1) Craig, Jason S 25               2) Pizzo, Michelle A 23           
     3) Watson, Alicia L 24             4) Markey, Shawn W 26             
       27.94  1:00.05  1:29.89  1:54.96                                    
 -- Garden State Masters-NJ  'A'                                     DQ  
     1) Delneo, Catherine V 27          2) Imus, Kelly L 28               
     3) Meer, Jonathan 23               4) Buren, Paul 23                 
       33.06  1:06.17  1:34.88       DQ                                    
 
Mixed 100-119 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 New England Masters-NE  'A'                                 1:50.91  
     1) Scozzaro, Gian J 29             2) Mooney, Jenny L 26             
     3) Lorenz, Rebekah L 23            4) Eaddy, Jason H 27              
       26.57    56.20  1:25.55  1:50.91                                    
 
Mixed 100-119 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 New England Masters-NE  'A'                                 2:00.78  
     1) Mooney, Jenny L 26              2) Scozzaro, Gian J 29            
     3) Eaddy, Jason H 27               4) Lorenz, Rebekah L 23           
       32.91  1:07.20  1:32.38  2:00.78                                    
  2 Metro Masters Swim Club-MR  'A'                             2:07.39  
     1) Byrne, Joseph H 27              2) Griffis, Megan F 24            
     3) Brady, Michael J 36             4) Foschi, Jessica K 23           
       33.72  1:11.67  1:40.38  2:07.39                                    
  3 Garden State Masters-NJ  'A'                                2:11.07  
     1) Thiel, Susan M 35               2) Swenson, Christopher N 21      
     3) Delneo, Catherine V 27          4) Li, Kelvin 20                  
       37.69  1:09.24  2:03.75  2:11.07                                    
  4 Colonials 1776-DV  'A'                                      2:12.82  
     1) Craig, Jason S 25               2) Gluchowski, Regina 28          
     3) Markey, Shawn W 26              4) Watson, Alicia L 24            
       31.31  1:15.91  1:43.34  2:12.82                                    
 
Mixed 120-159 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 North Carolina Masters Swimmin-NC  'B'                      1:50.28  
     1) DeMilia, Mary 32                2) Hageman, Heather M 33          
     3) Farrell, Andrew J 33            4) Stewart, Henry D 40            
       31.81    59.83  1:24.93  1:50.28                                    
  2 Connecticut Masters-CT  'A'                                 1:52.17  
     1) Walkenhorst, Jared W 29         2) Barany, Cheryl A 39            
     3) Einsidler, Karen L. 47          4) Sullivan, Chris M 27           
       26.13    56.41  1:25.98  1:52.17                                    
  3 Montgomery Ancient Mariners-PV  'A'                         1:53.41  
     1) Roddin, Jeffrey H 34            2) Luallen, Andrea L 38           
     3) Weiss, Amy K 31                 4) Feinstein, John 48             
       25.87    55.68  1:25.19  1:53.41                                    
  4 North Carolina Masters Swimmin-NC  'A'                      1:54.12  
     1) Klein, Jonathan E 46            2) Nagle, Cynthia A 25            
     3) Lehman, Fritz E 45              4) Clarke, Taylor B 26            
       26.70    59.35  1:24.92  1:54.12                                    
  5 Pennypack Aquatic & Fitness Cl-DV  'A'                      1:59.35  
     1) Furlong, Brian M 26             2) Morales, Denise M 23           
     3) Winkis, Annmarie 25             4) Loewe, Raymond D 61            
       26.01    57.79  1:46.36  1:59.35                                    
  6 Georgia-GA  'A'                                             2:00.59  
     1) Rabalais, Scott F 45            2) Williamson, Francine S 55      
     3) Morris, Alexis L 21             4) Bate, Andrew E 26              
       27.70    58.94  1:32.36  2:00.59                                    
  7 Niagara District Masters-NI  'A'                            2:03.45  
     1) Woody, Dana C 34                2) Saleeby, George A 32           
     3) Yonta, Christine M 40           4) Leary, Robert P 25             
       31.53  1:02.17  1:35.69  2:03.45                                    
  8 Garden State Masters-NJ  'A'                                2:12.93  
     1) Noe, Norman B 34                2) Papini, Regina T 36            
     3) Albano, Jennifer A 26           4) Palen, Sean G 35               
       27.76  1:03.51  2:00.49  2:12.93                                    
 
Mixed 120-159 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Virginia Masters Swim Team-VA  'A'                          2:07.07  
     1) McClure, Rab H 34               2) Powis, Patricia M 42           
     3) Gale, Margaret P 35             4) Gale, Andrew J 37              
       30.86  1:08.24  2:02.33  2:07.07                                    
  2 Colonials 1776-DV  'A'                                      2:12.30  
     1) Chappell, Richard W 47          2) Chang, Esther S 31             
     3) Reilly, Jeff M 42               4) Hug, Laurie 38                 
       49.73  1:11.02  1:40.63  2:12.30                                    
  3 Niagara District Masters-NI  'A'                            2:16.96  
     1) Schiesl, Michael 37             2) O'Sullivan, Elizabeth J. 45    
     3) Leary, Robert P 25              4) Woody, Dana C 34               
       32.64  1:16.06  1:45.37  2:16.96                                    
  4 Georgia-GA  'A'                                             2:18.78  
     1) Morris, Alexis L 21             2) Hurst, Kim A 34                
     3) Bate, Andrew E 26               4) Reid, Mike D 42                
       38.76  1:22.81  1:52.28  2:18.78                                    
  5 New England Masters-NE  'A'                                 2:22.59  
     1) Goldman, Mark S 32              2) Miller, Gregory 39             
     3) Garrow, Kendra A 29             4) Gulla, Tara L 30               
       32.93  1:09.22  1:48.36  2:22.59                                    
  6 Garden State Masters-NJ  'A'                                2:27.56  
     1) Albano, Jennifer A 26           2) Noe, Norman B 34               
     3) Palen, Sean G 35                4) Papini, Regina T 36            
       45.22  1:19.37  2:08.58  2:27.56                                    
 -- Connecticut Masters-CT  'A'                                      DQ  
     1) Young, Kevin P 24               2) Walkenhorst, Jared W 29        
     3) Barany, Cheryl A 39             4) Fahey, Lisa 33                 
       36.18  1:06.97  1:41.07                                             
 -- North Carolina Masters Swimmin-NC  'A'                           DQ  
     1) Farrell, Andrew J 33            2) Nagle, Cynthia A 25            
     3) Stewart, Henry D 40             4) Clarke, Taylor B 26            
       30.86  1:09.01  1:36.45       DQ                                    
 
Mixed 160-199 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Metro Masters Swim Club-MR  'A'                             1:48.04  
     1) Goldbloom, Robert M 44          2) Harris, Janet 38               
     3) Anderson, James 41              4) Doelger, Maria B 40            
       26.14    54.58  1:21.23  1:48.04                                    
  2 Illinois Masters-CE  'A'                                    1:48.47  
     1) Mc Cabe, Thomas J 46            2) Russell, James M 40            
     3) Block, Andrea J 42              4) Day, Nadine K 33               
       26.11    51.76  1:21.17  1:48.47                                    
  3 New England Masters-NE  'A'                                 1:50.69  
     1) Gendreau, Edmund J 41           2) Handler, Barb B 46             
     3) Hirsty, Jacki 51                4) Cromarty, Stuart I 39          
       26.46    57.34  1:25.79  1:50.69                                    
  4 Garden State Masters-NJ  'B'                                1:53.53  
     1) Carow, Amy S 42                 2) Portman, Jennifer J 41         
     3) Baliko, John A 42               4) Matheson, Brent 36             
       30.08    59.48  1:27.98  1:53.53                                    
  5 Garden State Masters-NJ  'A'                                1:59.40  
     1) McKay, Diane D 42               2) Stewart, Julie A 42            
     3) Tsuzuki, Ed M 45                4) Halfacre, Michael I 37         
       31.53  1:07.21  1:59.40                                             
  6 Colonials 1776-DV  'A'                                      1:59.94  
     1) Chappell, Richard W 47          2) Webb, Patricia A 46            
     3) Bright, Janet H 48              4) Merkert, Herbert B 39          
       28.43  1:02.86  1:32.98  1:59.94                                    
  7 New England Masters-NE  'B'                                 2:06.65  
     1) McQuiggan, Frank 55             2) Halliday, Renee 43             
     3) Garrow, Kendra A 29             4) Gilson, Matthew R 36           
       31.83  1:05.76  1:40.08  2:06.65                                    
  8 Colonials 1776-DV  'B'                                      2:18.06  
     1) Casciato, Michael G 44          2) Timmins, Patricia A 49         
     3) Sparks, Joan M 51               4) Reilly, Jeff M 42              
       28.24  1:09.69  1:47.51  2:18.06                                    
 
Mixed 160-199 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Metro Masters Swim Club-MR  'A'                             2:01.14  
     1) Harris, Janet 38                2) Anderson, James 41             
     3) Goldbloom, Robert M 44          4) Doelger, Maria B 40            
       34.29  1:08.02  1:35.00  2:01.14                                    
  2 Illinois Masters-CE  'A'                                    2:02.75  
     1) Mc Cabe, Thomas J 46            2) Day, Nadine K 33               
     3) Block, Andrea J 42              4) Russell, James M 40            
       31.50  1:06.52  1:36.60  2:02.75                                    
  3 New England Masters-NE  'A'                                 2:08.88  
     1) Grilli, Tracy L 46              2) Casey, Brian W 40              
     3) Davis, Guy S 44                 4) Hirsty, Jacki 51               
       53.56  1:10.62  1:39.26  2:08.88                                    
  4 North Carolina Masters Swimmin-NC  'A'                      2:10.30  
     1) Stott, Kim 44                   2) Lehman, Fritz E 45             
     3) Klein, Jonathan E 46            4) Hageman, Heather M 33          
       40.67  1:15.25  1:42.51  2:10.30                                    
  5 Garden State Masters-NJ  'B'                                2:13.07  
     1) Carow, Amy S 42                 2) Doyle, Benn W 45               
     3) Volker, Jens 38                 4) Kalibat, Rebecca B 40          
       38.01  1:10.73  1:43.91  2:13.07                                    
  6 Colonials 1776-DV  'B'                                      2:14.53  
     1) Webb, Patricia A 46             2) Bright, Janet H 48             
     3) Casto, David D 51               4) Walker, Patrick J 50           
       37.11  1:16.75  1:46.78  2:14.53                                    
  7 Excel Aquatics Masters-SE  'A'                              2:19.98  
     1) Rietz, Heather 35               2) Grebe, Suzanne 42              
     3) Linde, Mace 43                  4) Phillips, Mike 47              
       37.86  1:20.02  1:50.95  2:19.98                                    
  8 Pennypack Aquatic & Fitness Cl-DV  'A'                      2:20.19  
     1) Stein, Caroline F 33            2) Loewe, Raymond D 61            
     3) Winkis, Annmarie 25             4) Platt, Jay R 56                
       38.88  1:17.13  2:04.13  2:20.19                                    
  9 Garden State Masters-NJ  'A'                                2:24.26  
     1) Stewart, Julie A 42             2) Ramirez, Judy I 45             
     3) Wilson, Jack 51                 4) Tsuzuki, Ed M 45               
       42.10  1:24.75  1:55.91  2:24.26                                    
 10 Georgia-GA  'A'                                             2:26.43  
     1) Watson, Lisa L 49               2) Brown, Robert V 51             
     3) Greene, Christopher C 41        4) Williamson, Francine S 55      
       47.52  1:23.23  1:53.75  2:26.43                                    
 11 Mid Cities Masters-NT  'A'                                  2:45.59  
     1) Birkhead, Jane 63               2) Grey, Jon 38                   
     3) Carter, Robert 40               4) Davies, Alison 56              
       52.65  1:29.16  2:01.28  2:45.59                                    
 12 New England Masters-NE  'C'                                 2:47.17  
     1) Mooney, John J 43               2) Corben, Garrison S 41          
     3) Halliday, Renee 43              4) Sherwood, Kelly H 50           
       40.55  1:26.22  2:47.17                                             
 -- New England Masters-NE  'B'                                      DQ  
     1) Nisley-Black, Karla 48          2) Vankuilenburg, Scott D 38      
     3) Handler, Barb B 46              4) Gallagher, Michael R 32        
       41.08  1:15.13  1:49.61       DQ                                    
 -- Colonials 1776-DV  'A'                                           DQ  
     1) Ziegler, Jane E 49              2) Casciato, Michael G 44         
     3) Manley, David W 30              4) Puckett, Nancy G 54            
       58.52  1:11.20  1:40.84       DQ                                    
 
Mixed 200-239 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Colonials 1776-DV  'B'                                      2:00.66  
     1) Martin, Jack R 52               2) Munger, Dot 52                 
     3) Harrigan, Therese J 45          4) Jones, Robert B 52             
       29.99  1:00.57  1:32.06  2:00.66                                    
  2 Gold Coast Masters-FG  'A'                                  2:02.43  
     1) Erickson, Tim D 47              2) Laborwit, Anne G 53            
     3) Anderson-Burns, Rorie M 52      4) Schmidt, George L. 53          
       45.12  1:00.09  1:35.84  2:02.43                                    
  3 Colonials 1776-DV  'A'                                      2:02.96  
     1) Casto, David D 51               2) Walsh Beilman, Stephanie A 54  
     3) McCloskey, Cecilia D 53         4) Fisher, Warren J 47            
       28.50  1:04.14  1:35.58  2:02.96                                    
  4 Connecticut Masters-CT  'A'                                 2:06.94  
     1) Moore, Meredith A 54            2) Hayes, Christie M 55           
     3) Geoghegan, William J 53         4) Geoghegan, Jack 61             
       34.87  1:08.05  1:38.03  2:06.94                                    
  5 Garden State Masters-NJ  'A'                                2:07.43  
     1) Ramirez, Judy I 45              2) Horton, Patricia A 47          
     3) Nessel, Edward H 58             4) Wein, Arthur M 53              
       33.79  1:09.81  1:58.10  2:07.43                                    
  6 New England Masters-NE  'A'                                 2:07.85  
     1) Bright, David C 50              2) Grilli, Tracy L 46             
     3) O'Brien, Claire R 64            4) Casey, Brian W 40              
       28.60    59.82  2:00.13  2:07.85                                    
 
Mixed 200-239 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Colonials 1776-DV  'A'                                      2:11.75  
     1) McCloskey, Cecilia D 53         2) Munger, Dot 52                 
     3) Stevens, Craig W. 50            4) Jones, Robert B 52             
       35.91  1:14.17  1:44.85  2:11.75                                    
  2 Virginia Masters Swim Team-VA  'A'                          2:20.68  
     1) Jaeger, Debbie K 41             2) Bennett, Lisa A 47             
     3) Watts, Neil S 61                4) Miller, Jim W 53               
       39.46  1:19.15  1:52.68  2:20.68                                    
  3 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'A'                           2:21.04  
     1) Guins, Ann H 50                 2) Smith, Melinda J 51            
     3) Groselle, Jack R 49             4) Oyakawa, Yoshi 70              
       36.60  1:23.67  1:51.70  2:21.04                                    
  4 Niagara District Masters-NI  'A'                            2:23.05  
     1) Gram, Jane Y 57                 2) Matysek, Jim 44                
     3) Meade, Tom J 56                 4) Belva, Carol W 48              
       44.73  1:19.17  1:49.42  2:23.05                                    
  5 Michigan Masters-MI  'A'                                    2:23.24  
     1) Thompson, Frank L 52            2) Hansen, Steve 52               
     3) Guthrie, Sally K 53             4) Early, Marilyn E 46            
       34.53  1:11.34  2:11.30  2:23.24                                    
  6 Colonials 1776-DV  'B'                                      2:25.21  
     1) Fisher, Warren J 47             2) Timmins, Patricia A 49         
     3) Walsh Beilman, Stephanie A 54   4) Detering, Henry A 58           
       33.35  1:19.64  1:56.22  2:25.21                                    
  7 New England Masters-NE  'A'                                 2:38.11  
     1) Bright, David C 50              2) Yunker, Carol M 56             
     3) Davis, Bradley C 51             4) Tendy, Sue 54                  
       34.82  1:27.78  2:01.15  2:38.11                                    
 -- Gold Coast Masters-FG  'A'                                       DQ  
     1) Anderson-Burns, Rorie M 52      2) Owen, David H 51               
     3) Erickson, Tim D 47              4) Laborwit, Anne G 53            
       42.13  1:23.92  1:52.49       DQ                                    
 
Mixed 240-279 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 San Diego Swim Masters-SI  'A'                              2:07.76  
     1) Marr, Jackie M 60               2) Lund, Lynne H 63               
     3) Muter, C W 61                   4) Andersen, Peter A 60           
       34.91  1:10.92  1:40.47  2:07.76                                    
  2 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'A'                           2:13.97  
     1) Guins, Ann H 50                 2) Florance, John R 81            
     3) Smith, Melinda J 51             4) Oyakawa, Yoshi 70              
       33.11  1:08.14  1:44.03  2:13.97                                    
  3 North Carolina Masters Swimmin-NC  'A'                      2:17.17  
     1) Stott, Kim 44                   2) Newell, Sally 66               
     3) Clark, Jerry 66                 4) Mitchell, Clarke E. 71         
       36.67  1:14.87  2:17.17                                             
  4 DC Masters-PV  'A'                                          2:26.36  
     1) Kirkendall, Nancy J 60          2) Dewey, Thomas 72               
     3) Zaremski, Barbara M 66          4) Harrison, Lonny W 55           
       39.71  1:22.12  1:58.79  2:26.36                                    
  5 Metro Masters Swim Club-MR  'A'                             2:26.94  
     1) Katz, Jane 60                   2) Ellis, Richard 71              
     3) Lecarreaux, Sue 58              4) Goldberg, Bruce D 52           
       40.47  1:17.90  1:56.10  2:26.94                                    
  6 Colonials 1776-DV  'A'                                      2:35.04  
     1) Kirlin, Jack 65                 2) Moeller, Janet H 69            
     3) Puckett, Nancy G 54             4) Detering, Henry A 58           
       35.96  1:25.51  2:04.67  2:35.04                                    
  7 Niagara District Masters-NI  'A'                            3:10.10  
     1) Cranch, John E 81               2) Dunn, Betty C 78               
     3) Belva, Carol W 48               4) Moreland, Micheal G 40         
     1:00.35  2:05.08  2:41.65  3:10.10                                    
 -- New England Masters-NE  'A'                                      DQ  
     1) Lincoln, Walter J 70            2) Murray, William T 66           
     3) Livingston, Susan W 65          4) Hummel, Barbara R 51           
       32.51  1:12.44                                                      
 
Mixed 240-279 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 San Diego Swim Masters-SI  'A'                              2:22.37  
     1) Lund, Lynne H 63                2) Andersen, Peter A 60           
     3) Muter, C W 61                   4) Marr, Jackie M 60              
       44.47  1:18.89  2:07.28  2:22.37                                    
  2 Connecticut Masters-CT  'A'                                 2:27.34  
     1) Geoghegan, Jack 61              2) Sanguily, Manuel 70            
     3) Hayes, Christie M 55            4) Moore, Meredith A 54           
       35.51  1:13.42  2:12.01  2:27.34                                    
  3 North Carolina Masters Swimmin-NC  'A'                      2:29.68  
     1) Mitchell, Jeannie R 57          2) Newell, Sally 66               
     3) Schmitz, Robert 51              4) Clark, Jerry 66                
       40.59  1:28.69  2:00.23  2:29.68                                    
  4 Virginia Masters Swim Team-VA  'A'                          2:46.78  
       46.78  1:34.97  2:10.63  2:46.78                                    
  5 Metro Masters Swim Club-MR  'A'                             2:48.37  
     1) Lecarreaux, Sue 58              2) Vellucci, Marie H 54           
     3) Wortman, Jeffrey DL 58          4) Ellis, Richard 71              
     1:03.59  1:37.08  2:11.86  2:48.37                                    
  6 Illinois Masters-CE  'A'                                    2:49.52  
     1) Pohlmann, Mary M 58             2) Snyder, Hannelore 73           
     3) Dodson, Phil L 50               4) Mulliken, Bill 64              
       43.79  1:44.85  2:17.49  2:49.52                                    
  7 DC Masters-PV  'A'                                          2:50.36  
     1) Zaremski, Barbara M 66          2) Harrison, Lonny W 55           
     3) Svenson, Ann 58                 4) Dewey, Thomas 72               
       48.80  1:25.33  2:07.01  2:50.36                                    
  8 New England Masters-NE  'A'                                 2:50.61  
     1) Eger, Laszlo J 58               2) McQuiggan, Frank 55            
     3) Livingston, Susan W 65          4) O'Brien, Claire R 64           
       38.11  1:23.29  2:11.25  2:50.61                                    
 
Mixed 280-319 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Gold Coast Masters-FG  'A'                                  2:35.10  
     1) Cavanaugh, Debbie D 45          2) Krauser, June 77               
     3) Smith, Ned E 88                 4) Rapperport, Alan S 70          
       31.94  1:17.00  2:21.77  2:35.10                                    
  2 New England Masters-NE  'A'                                 2:54.10  
     1) Edwards, James K 81             2) Yunker, Carol M 56             
     3) McIntyre, Joan C 75             4) Haartz, F.H. Ted 75            
     1:01.19  1:21.53  2:52.01  2:54.10                                    
  3 Colonials 1776-DV  'A'                                      3:01.67  
     1) Gladfelter, David D 67          2) Aaron, Ruth W 74               
     3) Waldbaum, Joan B 72             4) Hungerford, Barney 71          
       42.79  1:37.52  2:54.11  3:01.67                                    
  4 Connecticut Masters-CT  'A'                                 3:24.13  
     1) Jebe, Margit H 65               2) Graham, Suzanne B 77           
     3) Simon, Ted M 81                 4) Ouchakof, Vladimir 80          
       39.42  1:26.90  3:14.25  3:24.13                                    
 
Mixed 280-319 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Florida Maverick Masters-FL  'A'                            3:01.38  
     1) Tullman, Patricia A 66          2) MacDonald, Robert C 75         
     3) Troy, Jean D 76                 4) Weatherbee, Charles E 71       
       48.48  1:34.47  2:28.85  3:01.38                                    
  2 Michigan Masters-MI  'A'                                    3:20.12  
     1) Glusac, Edith S 85              2) Reese, J John 78               
     3) Cowing, John M 54               4) Gogola, Laura J 67             
     1:09.40  1:58.57  2:34.92  3:20.12                                    
  3 Colonials 1776-DV  'A'                                      3:29.25  
     1) Franks, Roger G 76              2) Waldbaum, Joan B 72            
     3) Hagan, Marianna M 75            4) Kirlin, Jack 65                
       46.23  1:45.70  2:56.49  3:29.25                                    
 -- Connecticut Masters-CT  'A'                                      DQ  
     1) Simon, Ted M 81                 2) Urstadt, Charles J 75          
     3) Jebe, Margit H 65               4) Graham, Suzanne B 77           
     1:04.66  1:47.39  2:54.70       DQ                                    
 
Mixed 320-359 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Colonials 1776-DV  'A'                                      3:48.13  
     1) Garsoe, Norman D 80             2) Wixted, Mary P 81              
     3) Merryman, Jeanne D 80           4) Webb, Clarence 81              
       59.19  2:18.37  3:04.19  3:48.13                                    
 
Mixed 320-359 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Colonials 1776-DV  'A'                                      4:30.33  
     1) Webb, Clarence 81               2) Garsoe, Norman D 80            
     3) Merryman, Jeanne D 80           4) Wixted, Mary P 81              
       50.64  1:50.62  4:30.33                                             
Sponsor #47Sponsor #52Sponsor #13Sponsor #25Sponsor #44
Sponsor #21Sponsor #20Sponsor #41Sponsor #14Sponsor #49Sponsor #36Sponsor #35
Sponsor #51Sponsor #45Sponsor #50Sponsor #33Sponsor #29Sponsor #42Sponsor #43